Autor Zpráva
Jack2
Profil
Ja ted mam v prumeru ubohych 0,016 $ za klik zacatkem roku to bylo dokonce jen 0,013 pritom jeste pred rokem 0,045 cili ted vydelava adsense 4x min. je velka chyba ze nelze zvolit minimalni sazbu za klik takova moznost mi (a urcite nejen me) chyby, protoze nez zobrazovat nekomu reklamu z ktere je z kliku 10h to radsi vubec zadnou a nebo tam hodit reklamu na sve dalsi projekty...
Joker
Profil
Není zveřejnění částky za klik porušení podmínek AdSense? Alespoň pokud vím, je zakázané zveřejňovat jakékoliv statistiky s výjimkou celkového výdělku z reklam.

takova moznost mi (a urcite nejen me) chybí, protoze nez zobrazovat nekomu reklamu z ktere je z kliku 10h to radsi vubec zadnou a nebo tam hodit reklamu na sve dalsi projekty...
Nevím, jestli sem chodí vývojáři AdSense, aby si to přečetli. Možná by bylo lepší to napsat přímo jim.
Railbot
Profil
Tvůj dotaz nedává smysl. Každý má web o něčem jiném, každému se zobrazují jiné, jinak placené inzeráty. Takže vědět kolik má za klik někdo jiný je zcela k ničemu.

Zkusit můžeš přeci i jiné ppc reklamní systémy - eTarget, AdFox...
Jimmy Hayek
Profil
Jack2
Jak už napsal Railbot, tak ceny za klik se web od webu různě pohybují. Záleží hodně na tématu (obsahu) stránek. Například taková dobře cílená reklama na webu o konkrétním typu mobilního telefonu bude jistě lépe ohodnocena než reklama na stránkách se zábavnými videi. Krom toho u prvního případu bývá i větší míra prokliku => větší výdělky.
PD321
Profil
Podle mě taky záleží nejen na kterou reklamu se klikne, ale hlavně kdo na ní klikne. Nejvíc centů za proklik mívám přez noc (když maj na západní polokouli den). Zní to trochu xenofóbně, ale za obyvatele Sudánu můžu čekat 0.10$, ale za vypasenýho amíka klidně 1,5$ za proklik.

edit:
nesplet ses? Nejmenší jednotka je přeci 0.01$ a ne 0.001$
MichalekII
Profil
Je to jednoduché, existuje příliš reklamní plochy a málo inzerentů => nízká cena za reklamu

měj web na kterém bude každý chtít inzerovat a cenu si budeš moci volit bez ohledu na jakýkoliv reklamní systém ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0