Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím,

četl někdo tuto knihu?
knihy.cpress.cz/php-6.html

Má smysl,si kupovat,knihu s takovým názvem,když vlastně,bude php 7.
Přijde mi to trochu hloupé,ale na druhou stranu chápu,že v roce 2010,asi nevěděli nic.A obsah vypadá dobře.

Případně,má někdo doporučení na lepší? Kde se nemluvím jen o základech,typu metody POST,GET.A iteracích.

Díky!
Moderátor Chamurappi: Titulek „Četl někdo tuto knihu?“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
lionel messi
Profil
Ahoj,

1. PHP 6 neexistuje ani nikdy neexistovalo, od roku 2010 sa navyše vývoj PHP do istej mieri zmenil.
2. Knihu mám doma, zatiaľ ale iba „podopiera monitor“, nemôžem tvrdiť, že by som ju čítal — na môj stupeň znalosti je príliš teoretická, príde mi proste nezaujímavá (môj pohľad sa kľudne môže zmeniť, keď naberiem viac skúseností). Avšak ak máš dostatok vedomostí nemusí byť vyslovene zlá.

snazimse:
Případně,má někdo doporučení na lepší? Kde se nemluvím jen o základech,typu metody POST,GET.A iteracích.
Neviem, čo presne hľadáš, ale mne sadla http://php.vrana.cz/kniha-1001-tipu-a-triku-pro-php.php (hoci to je zase praktický zdroj o niečom inom).
snazimse
Profil
lionel messi:

Jo takže,tam není žádná praxe.Njn no taky bych přemýšlel o té knize.Přece jenom Jakub Vrána je kapacita.
Hodně vás to naučilo ta kniha? Myslím,že to není jen pro začátečníky ne?

Nicméně,spíš mi šlo o to abych nekupoval stránky s metody get a post,protože to jsou úplné základy.
Na druhou stranu od pana Vrány,tam budou zřejmě bohaté zkušenosti.

Jak to vidíte vy,když jste to četl?


Díky!
breeta
Profil
Knihu nekupuj zkus http://www.codecademy.com/ je to zdarma a naučíš se nejen PHP ...
lionel messi
Profil
snazimse:
Jak to vidíte vy,když jste to četl?
Na prvých cca. 100 stranách prevažujú informácie pre mierne pokročilého programátora, prípadne len pre čitateľa s úplne základnými znalosťami syntaxe, čo zrejme nebude vaša šálka kávy. Na druhej strane, v kapitolách o spracovaní formulárov, práce s databázami/e-mailom či bezpečnosti, OOP… si myslím nájdete dosť informácií. Kniha je všeobecne koncipovaná tak, aby si tam niečo našiel každý. Ak ju nájdete v kníhkupectve, odporúčam zbeže prelistovať a posúdiť.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0