Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
je tady někdo, kdo má zkušenosti s již proběhlým kurzem webrebel na slovensku?

Na webrebel.cz se otevírá tento kurz i pro česko a uvažuji, jestli do toho jít. HTML i CSS tak nějak ovládám, alespoň co se týká základu, ale hodila by se mi i znalost responzivního webu atd.

Cena je ale celkem vysoká, tak to hodně zvažuji. Zase ale tím, že neovládám tolik angličtinu, tak asi najít dostatek ucelených informací ohledně responzivního webu atd. v češtině je docela problém.

Co si o tom myslíte?

Díky.
Taurus
Profil
Že to vypadá jako falešný sranda příspěvek :-)
Moderátor Chamurappi: Podle na první pohled dostupných indicií se přikláním k názoru, že pan návštěvník spřízněný s projektem webrebel.cz není. I když je to na první pohled opravdu formulované jako spam :-)
Marschmallow
Profil
návštěvník:
Myslím, že už jsi se ptal na WebTrhu, nebo se pletu?
Tomáš123
Profil
návštěvník:
najít dostatek ucelených informací ohledně responzivního webu atd. v češtině je docela problém
Nemyslím. Len pekne hľadaj.
návštěvník
Profil *
@Marschmallow: S tím nemám nic společného a nejsem to já.
@Taurus: ?? Jen se ptám, jestli s tím má někdo zkušenost, případně jestli se to vyplatí. Toť vše
final
Profil
návštěvník:
Radšej si zaplať kurz angličtiny a potom budeš mať k dispozícii xy kvalitných materiálov v angličtine :-)
Taurus
Profil
návštěvník:
Omlouvám se, zapomeň na mou zprávu. Ten způsob psaní vypadal fakt věrohodně jako spam.
Kcko
Profil
návštěvník:
Pokud nejsi alespoň středně pokročilý uživatel tak se nemáš čeho obávat, kurzy R. Hrašky aka Yablko jsou na velmi dobré úrovni. Dřív jsem od něj nekolik tutoriálů viděl a vždy mě video bavilo a i něco jsem se přiučil.

Rozhodně to nejsou vyhozené peníze.
Krakatoa
Profil
návštěvník:
K pochopení návodů na responzivní design podle mě nepotřebuješ umět angličtinu, potřeba je k tomu znát html a css, googlit a zkoušet.
Nevím jak se dívají na bootstrap a podobné věci místní odborníci, podle mě je vhodné, minimálně pro mě a i pro ty, kteří komplikovaně řeší začátky, se ubírat tímto směrem: http://getbootstrap.com/
řeší to myslím i to tvé "atd." (kromě responzivního designu i vzhled prvků, vychytávky v javascriptu).
Tak teď jsem dodatečně našel, že na kursech učí i bootstrap, tak je možné, že jej má i v tom videokursu. Na naučení se s bootstrapem ale stačí co je na webu bootstrapu a co je dohledatelné na netu (a jak jsem psal, opravdu na to nepotřebuješ umět anglicky).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0