Autor Zpráva
DZer
Profil
Jakou knihu o JS pro:začtečník - mírně pokročilý
pozn:aby to nebyla žádná hrozná bychle
Falco
Profil
JavaScript - hotová řešení (napsal Petr Václavek, vydal Computer press)
cena 199Kč - 299Sk; 255stran; je u toho CD
Nečetl jsem, nemám zkušenosti, ale dobrá cena a ověřené nakladatelství.
Leo
Profil
Ja jsem zadnou solidni nebichli, kde by nebyly blbosti bohuzel nevidel, Leo
Acci
Profil
ověřené nakladatelství
Škoda, že už Yuhů změnil svůj názor ke Computer pressu, ale dal jsem si tu práci a našel jsem ho
http://web.archive.org/web/20020223231809/dusan.pc-slany.cz/internet/a rchiv/computerpress.htm
Yuhů
Profil
zrovna vedle mě leží Pavel Kout (tedy ne jako osobně, jenom jeho knížka), Praktický javascript. Absolutně ji doporučuju. Autor se opravdu drží názvu knihy a všechno, co popisuje, je opravdu praktické. Je to dost o formulářích. Prolítnul jsem tři kapitoly a jsem z nich nadšený.
DZer
Profil
diky za příspěvky ale mám z nic velké dylema kterou znich

praktický javasript:
+ čet sem obsah a pár stránek v PDF a velmi mi mně zaujal
+ doporučil ho Yuhů

JavaScript - hotová řešení:
+ cd s příklady- to se velmi hodí
+ computer press -stimle nakladatelstvím má dobré skušenosti(Kopletní Průvodce CSS-od Pixiho a Osobní počítač -scott mueller)
neviděl sem boužel stránku z obsahem této knížky ta dost napoví asi by i rozhodla

obsahově jsou asi podobně zaměřené(myšleno v oruhu JS) podle tytulků
cena stejná,stránek 326/255
weckho
Profil
Ja sem se chtěl naučit JS, tak sem si koupil JavaScript - hotová řešení, protože už sem doma měl PHP - hotová řešení a naučil sem se z toho PHP. To sem ale neměl dělat. Od PHP - hotová řešení se to liší tím, že tam skoro nic není vysvětlený a vůbec mi ta kniha nepomohla. Chystám se koupit jinou, asi ten Praktický JavaScript.
dzer
Profil *
weckho:diky,pomoh si mi se rozhodnout,právě o tom obsahu hotových řešení jsem skoro nic nevěděl
Leo
Profil
Mam pocit, ze i Koutovu knihu jsem mel v ruce kdyz jsem nedavno neco sikovnyho hledal pro uvodni kurz JavaScriptu, ale neoslovila me. Kouknu se na Kouta nicmene znova pri nejblizsi prilezitosti. Problem je v tom, ze uvodni knizky o JavaScriptu jsou vetsinou moc lidovy a nesystematicky. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0