Autor Zpráva
Axamith
Profil
Dostal jsem za úkol přeinstalovat OS na NTB. Stáhl jsem si ovladače pro Win XP na stránkách výrobce. Pokud např. ke zvukové kartě je k dispozici několik verzí, jak zvolit tu správnou? Utillity jsou obsaženy v opravdu velkém množství, má cenu je instalovat? Logicky samozřejmě vynechám vše, co se týká BIOSu, nebudu dráždit hada bosou nohou. Děkuji za sdělení se svými zkušenostmi.
Mike8748_
Profil *
pokud jde o zvuk, napred KB888111(pokud uz to nemas v zaplatovanejch windows), potom ovladac jako takovej, podle cisla verze ten nejnovejsi. ostatni neni treba

pokud jde o utility, tak POWER4 GEAR a Wireless console Util., prvni je pro prepinani profilu napajeni, druhy pro snadne zap/vyp wifiny a bluetooth

to myslim ze staci
Axamith
Profil
Mike8748: díky, nechci čistou instalaci zapráskat zbytečnými ovladači. Vzhledem k tomu, že podobné práce nedělám každý den, tak se raději prát zkušenějších kolegů.

Edit : Tak jsem dopadl jak sedláci u Chlumce. Při přeinstalování WIN 7 na XP jsem se nedostal do klasického BIOSu, ale podařilo se mi spustit systém z CD a během spouštění jsem obdržel hlášku, že během instalace byly zjištěny potíže a instalace bude ukončena. Existuje nějaká možnost, jak elegantně "vypárat" WIN 7 a nainstalovat klasickou metodou XP?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0