Autor Zpráva
muflik
Profil *
Dobrý den, nainstaloval jsem novou Operu, ale zmizelo mi tlačítko (myslím, že se jmenovalo tool).. dá se zobrazit/skrýt klávesou F4 a nebo v nastavení povolit rychlý přístup taková šipička, ale já bych tam rád měl své tlačítko na které už jsem zvyklý (dokonce to byl jeden z hlavních důvodů proč jsem kdysi přešel na Operu). Teď ale nejsem schopen ho dostat zpátky. Děkuji :)
Nox
Profil
shift+F12 > 2. záložka > zaškrtnout nejspodnější checkbox
imploder
Profil
V Opeře 10.10 to tlačítko je, i když ten nejspodnější checbox jak radí Noxnení zaškrtnutý. Zapíná to takovou úzkou lištu vlevo, která dělá totéž, co to tlačítko. To tlačítko je úplně vlevo nahoře.
muflik
Profil *
Ahoj, dík za rychlou reakci.. ale to je právě ten rychlej přístup ta šipička :( a dřív to bylo na tlačítko :)
muflik
Profil *
imploder: aha to je přesně to tlačítko který hledam, ale já ho právě nahoře nemam.
muflik
Profil *
jinak Opera mi píše verzi 10.51 ..tak snad ho neodstranili.
Nox
Profil
shift+F12>poslední tab>2. položka>poslední položka první sloupec -> nějak si to přetáhni
(nevím jakou máš jazykovou verzi, tak píšu takto)

každopádně je mnohem rychlejší zajet kamkoli na kraj než se trefovat na tlačítko
muflik
Profil *
dik moc :) neni to tak pohodlny jako ve starsi verzi (menu se posune protoze panel nezajede primo pod talcitko) ale i tak sem rad :))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0