Autor Zpráva
frytol
Profil *
Ahoj kamarád má takověj problém z ničeho nic (prý) se při zapnutí počítače hned načte BIOS a chce poněm heslo základka je ASUS A7V600-X http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=L2XYS0rmtCjeOr4k a vůbec si stim neví rady a já taky ne tak pokut někdo má v tomhle nákou praxy tak děkuji za odpověd.
Zechy
Profil
Restartovat BIOS.
Nebo je lepší řešení? :)
_es
Profil
frytol:
Predpokladám, že je asi k tej doske možný priamy prístup.
Tak si treba v nejakých manuáloch pozrieť, ako zresetovať nastavenia BIOSu.
Najskôr asi krátkym spojením nejakých dvoch pinov na doske.
frytol
Profil *
JJ DÍKY neco skusim vyhledat ale jde mi oto že resetuju bios tak se to dá udělat přes baterku na základce ale nevymaže se tim bios? nebo jenom nastavení já tet nevim zrovna ale to se mužu kouknou jaký je to typ paměty už sem to zapoměl s prváku :-) a práve že kdyby se to vymaže tak jak ho tam nahraju ale tak skusim neco najít na googlu jinak díky.
nightfish
Profil
frytol:
Nemohu si odpustit mimotématickou poznámku: Píšeš jak prase, kdo to po tobě má číst? Projev trochu úcty k diskutujícím tím, že svůj dotaz položíš tak, aby nebylo problematické jej přečíst a pochopit, na co že se to vlastně ptáš.
frytol
Profil *
srry ale mam problemy s pravopisem už dávno když jsem dislektik a tak dále tak zato asi nemůžu.
Zechy
Profil
frytol:
Jestli se nepletu tak beterka má akorát vliv na CMOS a čas v PC. Jinak BIOS se dá restartovat přes jumper u baterky.
bohyn
Profil
frytol:
z ničeho nic (prý)
Kamarád ať se příště nešťourá v BIOSU když tomu nerozumí. :)

Zechy:
V CMOS je snad uložené i nastavení ne? Takže IMO reset přes jumper nebo vyndání baterky by mělo být totožné.
Zechy
Profil
bohyn:
Tak co si pamatuji, tak takhle jednou známej resetoval BIOS přes jumper, protože mu ho brácha rozladil a zresetoval akorát ten bios
Joker182
Profil
Potřebuju poradit,mam žlutej trojúhelníček u Řadiče SCSI a RAID,co s tím?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0