Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
koupil jsem si nový notebook a v něm je operační sysém windows 7 home premium. Je tam také ms office, ale pouze zkušební verze na 60 dní.
Ve svém starém počítači mám ms office 2003.
Zajímalo by mne zda je možné zkopírovat složku microsoft office do nového notebooku a tak tam mít legální ms office a nebo zda si je musím koupit?

děkuji za odpověď
Beavis
Profil
pirik:
Nevím jestli office podporuje možnost upgrade ze starších verzí bez zadání klíče, ale obávám se že ne. Pak Vám nezbyde nic jiného, než si zakoupit licenci na příslušné vydání.
pirik
Profil *
děkuji za odpověď.
Bubák
Profil
pirik:
Ve svém starém počítači mám ms office 2003.
Pokud bys chtěl mít v notebooku MS Office 2003, je možné, že je tam nainstaluješ, aniž bys cokoliv platil.
Pokud by šlo o krabicovou verzi, ve starém počítači MS Office odinstaluješ a nainstaluješ do notebooku.
Pokud jde o verzi "Pro studenty a domácnosti", tak ta může být nainstalována na tři počítače.

Pokud jde o OEM verzi, tak ta je vázána na konkrétní počítač.

Pokud chceš MS Office 2010 a postačovala by ti verze "Pro studenty a domácnosti", tak si přečti článek s poněkud bulvárním titulkem http://jnp.zive.cz/chcete-office-2010-za-nejnizsi-cenu-zname-bezva-fintu
U jiných verzí, než "Pro studenty a domácnosti" není cenový rozdíl mezi starou a novou verzí tak markantní.
Sabina1
Profil
Ahojda, nevím si rady..V notebooku mam MS 2007 ale potřebovala bych si nutně kvuli škole stáhnout MS 2003. A nevím jak. Zkoušela jsem hledat na ruzných stránkach..a kdyz uz jsem něco našla tak mi to nešlo nainstalovat. Budu šťastná za každou radu :) díky..
panther
Profil
Sabina1:
obávám se, že už tento muzeální kousek neseženeš, dle tohoto článku se přestal prodávat před čtyřmi lety.

Příště si, pokud se budeš chtít na něco zeptat, založ vlastní téma.
margin
Profil *
Sabina1:
Shánět MS Office pokoutně „na ruzných stránkach“ nedoporučuji. Taky nevím, jestli se dají provozovat dvě verze MS Office vedle sebe, je možné, že to nejde.

Můžeš to „potřebovala bych ... nutně kvuli škole ... MS 2003“ blíže vysvětlit?
Krakatoa
Profil
margin:
"Shánět MS Office pokoutně „na ruzných stránkach“ nedoporučuji."
A důvod? Statisíce lidí, co si stáhnou čisté oficiální ISO Office 2003, ověří SHA1, zadají key, upraví HOSTS, jaký mají problém?

"Taky nevím, jestli se dají provozovat dvě verze MS Office vedle sebe, je možné, že to nejde."
Myslím, že všechny aplikace Office jdou nainstalovat ve více verzích, s vyjímkou Outloku, ten jde nainstalovat jen jednou.

Sabina1:
Pokud nápověda nestačila, tak máš asi smůlu páč v profilu nemáš kontakt
Sabina1
Profil
margin:
No mám dělat opravky z IT..a ve škole se učíme na MS Office 2003. A jak jsem uz psala mam v notebooku MS 2007. Takže se nemužu moc učit ;)
DoubleThink
Profil *
margin:
Taky nevím, jestli se dají provozovat dvě verze MS Office vedle sebe
Ne, nedají.

Sabina1:
No mám dělat opravky z IT..a ve škole se učíme na MS Office 2003. A jak jsem uz psala mam v notebooku MS 2007. Takže se nemužu moc učit ;)
Osobně bych v takové situaci MSO klidně čmajznul a nainstaloval na potřebnou dobu do virtuálního PC.
Sabina1
Profil
DoubleThink:
No jenže kde ho mam čmajznout :D ja jsem trosku antitalent na takovy věci :D
Krakatoa
Profil
DoubleThink:
„Taky nevím, jestli se dají provozovat dvě verze MS Office vedle sebe“
Ne, nedají.

Zkoušel jsi to? Já jo a dají! Jestli se nepletu, platí to, co jsem tu psal výše:
"Myslím, že všechny aplikace Office jdou nainstalovat ve více verzích, s vyjímkou Outloku, ten jde nainstalovat jen jednou."

"Osobně bych v takové situaci MSO klidně čmajznul a nainstaloval na potřebnou dobu do virtuálního PC."
Už vidím jak Sabina1 používá virtuálku (i když to není nic těžkého, myslím, že má jiné koníčky). Tu neřešíme Tebe ale Sabinu1.

Sabina1:
Napsal jsem Ti mail.
Mastodont
Profil
Krakatoa:
Myslím, že všechny aplikace Office jdou nainstalovat ve více verzích, s vyjímkou Outloku, ten jde nainstalovat jen jednou.

Přesně tak.
DoubleThink
Profil *
Krakatoa:
Zkoušel jsi to?
S posledním Wordem a Excelem mi to nešlo, ale taky jsem mohl dělat něco blbě.

Už vidím jak Sabina1 používá virtuálku
Já taky neumím vyšívat, ale vím, za kým s tím mám jít.
Zechy
Profil
Na starym notasu jsem měl souběžně 2007 a 2010, jen byl problém že když jsem zap jinou verzi officu, tak se musela znova nastavovat, než se spustila

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0