Autor Zpráva
gardener
Profil
Ahoj vsem,. asi to sem uplne nepatri, nicmene urcite je zde nekdo, kdo podobny problem nekdy resil.
Mam mailovy ucet na gmailu, pristupujeme k nemu dva lide, ja mam Outlook 2007 a druhy Thunderbird.

Rad bych dosahl toho aby pokud jeden z nas odpovi na nejaky e-email, prijde odeslana zprava jako prichozi i tomu druhemu z nas. Tak abychom na jednu vec neodpoviadli dvakrat.
Thunderbird to umi jiz v zakladu ale u Outlooku se mi na to nepodarilo projit, jak to nastavit.

Pokud by nekdo zkuseny vedel o reseni (klidne i nejakem jinem) tohoto problemu, byl bych moc vdecny za radu..
Lexter
Profil
gardener:
A co používáš za protokol? Neřešil by to všechno IMAP? Každá změna provedené v jednom klientu se projeví i na webu a tudíž by se měl synchronizovat i druhý klient.
gardener
Profil
Pouzivam POP3, napadlo mne to, jenze IMAP ma tu nevyhodu, ze ostranena posta z inboxu v klientovi se odstrani i na serveru..a take si nejsem jist jestli gmail nema primo s IMAP nejake problemy, jelikoz kdysi davno jsem to pres IMAP zkousel a problem byl..nevim ale jak je to ted...
Lexter
Profil
gardener:
No, někdo to považuje za výhodu :). Při velikosti gmail shránky netřeba mazat. A pokud vím, tak imap na gmail je sice kapku líný, ale problémy s ním nejsou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0