Autor Zpráva
ybznek
Profil
Ahoj.
Sháním nějaký přehrávač videa, který by byl ve fullscreenu s velkou průhledností a dalo by se pod ním normálně pracovat.
Nevíte o něčem takovém?
Louka
Profil
Sice o takovém nevím, možná jednodušší napsat si vlastní, ale zajímalo by mě, na to co potřebuješ :D. Podle mě není moc nepohodlnějších věcí, než pracovat pod přehrávaným videem (které si navíc asi kvůli průhlednosti moc neužiješ)...
ybznek
Profil
tak většínou sleduju film když něco dělám a pokud nemám druhý monitor, tak mám přehrávač v rožku,kde docela vadí
Papež
Profil *
Tohle umí Winamp, můžeš si dát video jako pozadí pracovní plochy ;-)
Aleš Janda
Profil
Pokud máš Linux a Compiz (0.8.x), tak přesně tohle umí plugin Ghost (bohužel je už v nepodporovaných). Označíš okno s filmem jako „vždy navrchu“, dáš ho na fullscreen a přepneš do módu „Ghost“. Tak se trochu zprůhlední, bude na fullscreenu, film normálně poběží, ale budeš pracovat s okny pod tím. Míru průhlednosti lze nastavit. Já to používám teda tak, že mám okno s filmem někde v rohu, ale právě je v tom režimu, kdy se na něj nedá klikat a tak normálně označuju věci i pod tím (+ když nad něj najedu myší, zprůhlední se ještě víc).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0