Autor Zpráva
Vitek
Profil *
Dobry den,

vlastnim notebook Lenovo T400s (parametry) akorat nemam SSD disk. Mam Windows 7 pro 32. Premyslim o "upgradu" na Win7 64 a prikoupeni pameti bud na 6 nebo 8 Mb. Myslite, ze to zvysi vykon zejmena pro pouziti Photoshop 5.1? ne, ze by to ted bylo nejak vyrazne spatne ale chtel bych zejmena tuto aplikaci zrychlit.

Diky Vitek
Mike8748
Profil
no mezi 32 a 64bit pokud jde o rychlost zas takovej rozdil neni (ne u beznych aplikaci)

btw podle specifikace toho ntb (podle webu nekolika prodejcu) tak je 4gb ramky maximum co to umi
Vitek
Profil *
Diky za odpoved!!! S tim rozsirenim jsem se ridil pokyny vyrobce Lenovo ale diky za upozorneni, pred tim, nez bych do toho pripadne sel si to jeste overim!

Ja jsem uvazoval tak, ze vic pameti=vetsi rychlost. Ale kdyz tak nad tim ted premyslim, tak ta uvaha je asi spatna, ze? To mi trebas umozni spustit vice programu ale rychlost to neovlivni? Mozna trochu (v PS lze nastavit kolik pameti muze PS z pameti pouzit maximalne).

Diky!!!
DoubleThink
Profil *
64bit PS rychlejší není. Aspoň ne ve většině operací. Vyplatí se ho instalovat jen pokud potřebuješ, aby mohl použít víc než oněch teoretických 4GB RAM.
Vitek
Profil *
Ok, diky za info. Ted jsem zjistoval jak zjistm, kolik pameti PS vyuziva resp, jestli pry moji praci potrebuje vice ci mene. nasel jsem odpoved v efficiency indicatoru. takze si ho budu pri praci vsimat a pak se rozhodnu jestli to pro me ma smysl nebo ne.

Diky vsem!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0