Autor Zpráva
Petrunella
Profil *
Ahoj, píši si nějaký dokument ve wordu02 a potřebuji provést nějaké věci, co jsem kdysi, ještě ze školy uměla ale teď marně vzpomínám jak na to..Popíšu co bych ráda... Celá řádka wordu se vyplní tečkami(podobně jako na vysvědčeních), když do takové řádky začnete z kraje řádky psát, tak tečkování postupně mizí. A ještě jedna věc..Jak řádku textu podtrhnout souvislou, needitovatelnou čarou..?
Mistr
Profil
Petrunella:
ve wordu02
To je co za program? Já teď mám na počítači například Microsoft Word 2003, ale verzi 02 neznám.

Celá řádka wordu se vyplní tečkami(podobně jako na vysvědčeních), když do takové řádky začnete z kraje řádky psát, tak tečkování postupně mizí.
Napadá mne, že by to mohlo souviset s tabulátory (menu Formát -> Tabulátory... a tam si nastavit vhodný tzv. vodící znak), ale nejsem si tím úplně jist.

Jak řádku textu podtrhnout souvislou, needitovatelnou čarou..
Také úplně nevím, co máš na mysli. Podtržení se provádí po označení textu například stiskem kláves CTRL + U.

A nebo si nastavit pomocí menu Formát -> Ohraničení a stínování... na tamní záložce "Ohraničení" typ "Vlastní" (je vlevo úplně dole) a pak si nastavíš požadovaný styl, barvu a šířku ohraničovací čáry a v náhledu vpravo si navolíš, co se má takto nastaveným způsobem ohraničit (zda spodní roh či případně i kraje atp.).
Petrunella
Profil *
Ano, to jsou správné odpovědi, dík. Terminus "word02" je slangová zkrácenina názvu programu: Microsoft Word 2002.
Mistr
Profil
Petrunella:
Terminus "word02" je slangová zkrácenina názvu programu: Microsoft Word 2002
Jenom pro zajímavost, čí je to slang?
Petrunella
Profil *
Mistr:
toho času našeho učitele IT - otevřete si "word02".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0