Autor Zpráva
japlavaren
Profil
čo si o ňom myslíte, podla mňa je super!
Dero
Profil
A myslíš si to jenom proto, že hezky vypadá a nikdo v tvém okolí ho nemá, nebo máš i nějaké jiné důvody, které bys mohl uvést, aby tento topis vůbec měl smysl?
japlavaren
Profil
A myslíš si to jenom proto, že hezky vypadá a nikdo v tvém okolí ho nemá, nebo máš i nějaké jiné důvody, které bys mohl uvést, aby tento topis vůbec měl smysl? - to ťažko, dázum dokončenia je niekde v roku 2006. al mám niečo ako mód, nainštaluješ to do xp a prerobí ho va Vistu, aspoň po grafickej stránke. a je to super. ale musíš mať dobrú grafickú, inak to bude blbnúť (64MB stačí); predsa len, microsoft robí stále lepšie a lepšie grafické prostredie a nie prostredie programové
Dero
Profil
Aha. No. Gratuluju, spousta lidí už betaverzi Visty má, ty ani nevíš, že byla uvolněna a přesto se snažíš mluvit o operačním systému, který vůbec nemáš. Máš pouhé WXP, žádnou Vistu, tento topic nemá smysl, pakliže chceš jen říct, že má bezva grafiku.
llook
Profil
Podobných zlepšováků je pro Windows XP hromada.

Pokud jde o chystaný operační systém Windows Vista, tak jsem docela zvědavý. Nejdůležitější novinkou se mi zdá ten WinFS, aspoň podle toho jak to popisují. Kam se hrabou unixovské filesystémy se svým rwxrwxrwx.
thingwath
Profil
WinFS vypadá jako databáze souborů s kopicí metadat a vyhledávání. Huhm, těžko říct. Mandriváci se teď, jak jsem koukal, chlubili integrovaným Katem (http://kat.mandriva.com/) v té jejich nové verzi, ale to jsem ještě neviděl, zkoušel jsem Gnomí Beagle ale normálně použitelné to ještě nebylo. Ale jsem na to zvědavý.
japlavaren
Profil
nesnažím sa hovoriť o os, ale myslel som niečo okolo desingu visty
Acci
Profil
nesnažím sa hovoriť o os
A jak to máme poznat, když název tématu zní Microsoft Windows Vista a že se jedná jen o nějaký program, který změní Windows XP do stylu Visty napíšeš až ve třetím příspěvku?
japlavaren
Profil
dobre, urobil som chybu. prepáčte
azazel
Profil *
Nikdo se ještě nezmínil o základní věci:firma, o které tu pořád mluvíme, díky své mazané a často k jiným výrobcům nefér
obchodní politice získala praktický monopol(a prosím placené vlezdoprdelky zaměstnané u monopolu a spřízněných firmách, aby neříkali nic o linuxu, který bohužel zatím NENÍ alternativa), místo aby existoval jeden open source operační systém, na který by všichni výrobci psali software.Pak by díky konkurenci byl soft 10x levnější, a většina lidí by používala legální software. Jsme všichni tak zblblí, že jsme si nevšimli, že nám někdo zcizil naše počítače a chce peníze za to, že je budeme moci použít, a ještě se nemůžeme dočkat, až budeme ještě závislejší na někom, komu nejde a nikdy nešlo o nic než o prachy.
printf
Profil
azazel
a jak to chcete léčit? Znárodnit microsoft aby vyráběl jen otevřený a levný software? Jaký soft by byl 10x levnější? Třeba ten co můžete bezplatně stáhnout z internetu? Koho má psaní software uživit, tomu musí jít o prachy. Takovéhle řeči nikam nevedou.
thingwath
Profil
I jemu když chce levnější software jde o prachy :-) Hlavně nevím, proč by měl být jeden (a navíc open source, to jako proč?) OS na který by všichni měli psát software.
halogan
Profil
K tematu: To, ze mi to praci neurychli je jedno, hlavne ze to blika, ma to hezke rohy a zere to maximum pameti RAM. Ne, takovy opravdu nejsem a jde mi predevsim o efektivitu, proto nepouzivam ten oblibeny komercni operacni system.
printf
Profil
Nojo, to je samá supergrafika plno průvodců pro zaostalé ale obyčejný autorun se mi definitivně podařilo vypnout až v editoru registru (mluvím o WinXP).
Blikání, hezké rohy a podobné věci jdou naštěstí většinou vypnout a na výkonu počítače se to pozitivně projeví. Bohužel když některá specializovaná aplikace vyžaduje pro běh konkrétní komerční systém, tak není na výběr.
Kaifman
Profil
LOL, to je vecne tema nikam nevedouci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0