« 1 2 »
Autor Zpráva
pashkokanhimbizila
Profil
Teď mám doma zbrusu novej Samsung D600 (jupíí =) a k němu sem dostala na CDčku Samsung PC Studio (na nahrávání MP3ek apod. z PC), tak to chci instalovat a Windows (XP Home) hlásí, že tento software neprošel testem kompatibility s WinXP... bla bla bla... instalace softwaru může způsobit zhroucení systému... Je to jen ňákej další výmysl Woken nebo tím fakt můžu něco zmrvit? Nemáte s tim někdo zkušenosti? Kdyžtak díky za rady. Ty chybový hlášky mě poslední dobou fakt bavěj... =)
Radek Hrabůvka
Profil
Je to výmysl woken, a windowsy se mrví každou instalací software.
izsak
Profil
Nie je to výmysel "okien", ani výmysel Microsoftu. Je to buď lenivosť alebo nízkonákladový vývoj multimediálneho SW v Samsungu. Prečo Microsoft neudelil tomuto programu certifikát bude najskôr ten, že program môže spôsobiť chyby v systéme. Inštalovať len na vlastnú zodpovednosť...
Timy
Profil
izsak
podobnou hlášku jsem viděl, i když jsem instaloval něco přímo od microsoftu.
Šlaha
Profil
Timy
Nie je to výmysel "okien", ani výmysel Microsoftu. Je to buď lenivosť alebo nízkonákladový vývoj multimediálneho SW v Microsoftu. Dovod prečo si Microsoft neudelil certifikát bude najskôr ten, že program môže spôsobiť chyby v systéme. Inštalovať len na vlastnú zodpovednosť...
samotar
Profil *
kludne to nainstaluj,nerobi to ziadne problemy
jozob
Profil
Kašli sa na Windowsácke hlášky. Nainštaluj to, nič nepokazíš.
trazort
Profil
ahoj hoši, mám nový mobil samsung D600, mám nainstalovaný samsung pc studio a píše mi to not connected co s tím??? Děkuju Hoši
Anonymní
Profil *
ahojky kde si mam stahnout program na aplikaci samsung pc studio???prosim napis te nekdo kdo to vi moc dekuji
Anonymní
Profil *
tak to mám stejný problém s SGH-D800, taky píše not connected
Kety
Profil *
Tchus lidi...mám stejný problém..operátorka říkala že s toho cédečka to prostě někdy nejde stáhněte to na originálních stránkách..tak odtud to mám já ale nic se nespravila už to nepíše not conneted ale zase se to připojuje a nepřipojí se to...ani za 3 hodiny....
mart
Profil *
vy ste tak blbý musíte kliknout na file connection a na způsob pripojení a uz to pude
kubiak
Profil *
prosim vas nevite kde bych stahnul cestinu na samsung pc studio 3 nikde ho nemuzu najit
Jani
Profil *
Prosim nevite jak mam posilat java hry prez pc studio? jinak vše mi jde, akkorát když ji pošlo do samsungu x 700 tak píše že neúpodporuje
Anonymní
Profil *
tak jak to s tou češtinou k PC studiu
Anonymní
Profil *
prosim vas nevite kde bych stahnul cestinu na samsung pc studio 3 nikde ho nemuzu najit
fdf
Profil *
Lidi ahhoj ja mam shg-d900 stahl jsem si uploader a ty dalsi blbosti ale nevim jak mam dat ty soubory do mobilu protoze kdyz dam add v tom up... a vlozimm tak se nic nestane http://www.calver.cz/luke/d900/ na tomhle to je ukazane tam dole na videu jak se to tam dava ale ten prvni kod mi to nebere/ tak jestli nevite jaky je ten kod na sgh-d900 diky moc prosim napiste mi to na mail ctiradsara@seznam.cz
olis
Profil *
ahoj lidi, tak už se podařilo někomu najít tu češtinu k PC studiu ???
Liba
Profil *
Ahoj neporadíte mi někdo jak se pracuje s PC studiem pro samsung x680? nedostala jsem k tomu žádný návod a absolutně nevím jak mám stáhnout do telefonu mp3 hodbu. Děkuji libuse.opatrna@centrum.cz
BůhIT
Profil *
Jako hezký no a není lepší se na všechny ty softwary ronou vykašlat a hrnout vše do mobili přímo přez BT a bez jakého koliv softwaru na mobil? Dám jen odeslat a PC již vše odešle a mobil si to sám roztřídí :-D čus
Pomoc
Profil *
Moc moc prosím je čeština do samsung pc studio3?Jestli ano kde?Už se na to tady pár lidí ptalo a bez odpovědi.Nikde jí nemužu najít:-(((
ghcktrxo
Profil *
NENÍ, a nevim proč je takovej problém naučit se cca 20 anglickej slov...
Zdeeňa
Profil *
Ahoj. Koupila sem si samsung SGH-X 680 a potřebovala bych samsung PC Studio. Nemáte ho někdo prosím?
Kdyžtak pište na můj e-mail. Backslide03@seznam.cz
Poradíte?
Profil *
Mám samsung SGH D-900 a mám problém stáhnout si věcičky z mobilu do počítače.Čeština bohužel ještě na tento program není (samsung pc studio 3) tak se chci zeptat jestli nevíte jestli je někde na pc nějakej popis,rada nebo vido jak stím.Už ho mám měsíc a ještě jsem na to nepřišla.Furt mi to píše nějakou chybu,ale nevím co dělám špatně :-((
olis
Profil *
olis
mám Windows Vistu a jako zázrakem na mne ted mluví PC studio pro samsung česky, ačkoliv ve Windows XP to bylo anglicky. Jak se mi to podařilo, ale nevím.
Keilew
Profil
<b>olis</b>
Že si velkej wůl, to už víme, ale musíš to dávat najevo boltovaným nickem?
Jiříček
Profil *
čus.. mám samsunga ZV40 a mám malej problém, chci si uložit kontakty do PC a píše mi to že můj mobil does not support this application.. pochopil jsem to tak že můj mobil nepodporuje tuto službu.. nechápu to.. co mám dělat?
porsche
Profil
cawte!nevie niekto dat aplikacie do samsungu sgh D900?prosiiim
Ivanka
Profil *
Čau, je nějaká čeština na Pc studio??
TERKA
Profil *
Ahojky mám takový dotaz stáhla jsem si samsung pc studio 2 a v pohodě sem si dávala písničky do mobilu,ale jednou z ničeho nic mi to začlo hlásit Cannot open port and program and turned to offine mode.Turn to online a to sem ten mobil měla připojenej nevím co mám dělat vůbec to nejde se spojit,ale kámoš si myslí že sem nechtíc zamezila(zakázala) spojení prosím prosím poraďte co s tím je a jak to opravit PŘEDEM VŠEM DĚKUJU MOCKRÁT
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0