Autor Zpráva
CZghost
Profil
Zdravím všechny. Dostal jsem fotky z oslavy narozenin jedné známé, mám z nich vytvořit prezentaci. Všechno je v pořádku, až na to, že od jedenácté fotky je obraz rozostřený. Ve zdrojovém souboru, odkud beru fotku, je však obraz krásně ostrý, ve vysoké kvalitě. To se děje pro každou fotku, kterou přidám jako jedenáctou, další tento jev následují. Neví někdo, proč to ten program dělá a jak se toho zbavit? Případně, kde vzít alternativu zdarma, která zvládne celou prezentaci vytvořit a exportovat v HD kvalitě, nejlépe v licenci freeware? V Powerpointu zdaleka nenajdu takové animační efekty, jako v Movie Makeru, navíc časování snímků je značně nespolehlivé. Zkoušel jsem experimentovat s nastavením, ale výsledkem je, že vše se ještě zhoršilo. Fotky se ukážou, jako by měly rozlišení mobilního dipleje, což je efekt nežádoucí. Deset fotek ve vysoké kvalitě je opravdu málo.
CZghost
Profil

Ještě doplním informace o systému:

Windows 7 Ultimate, 32-bit
Procesor Intel Pentium 4, 2.66 GHz, soket LGA 775
Grafika nVidia GeForce 9800 GT
Verze Movie Makeru 2012, build 16.4.3528.0331

Snad to pomůže pro lepší představu, kde je zakopaný pes.
Jde mi hlavně o kvalitu prezentace, rozlišení půl VGA je opravdu hodně málo.
CZghost
Profil
Problém byl úplně někde jinde, a to v rychlosti počítače. Ptal jsem se strejdy a ukazoval mu co to dělá, najednou se to vzpamatovalo a natáhlo to fotku v plném rozlišení. Bohužel to dlouho načítá celý soubor, takže dokud se celá fotka nenatáhne do projektu, použije se miniatura, která má směšné rozlišení 160 ku 98 pixelům. Takže mě vlastně stačí počkat, než se to tam celé natáhne a pro zrychlení počítače vyměnit procesor za rychlejší model. Naše základní deska by měla podporovat dvoujádro, za pár stovek ho seženu na Aukru, za litr v PC prodejně... Pro vás je podstatné, že další pomoc již nepotřebuju, takže děkuju za ochotu :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0