Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
Mohli by jste mi poradit, co by jsem měl dělat s windows 8 když mi to píše furt nějaký chyby systému, už mi jich to psalo hodně takže je sem napíšu:
1) System_service_exception - zobrazuje se mi to často
2) Kmode_exception_not_handled
3) Kernel_security_check_failure
4) Attemped_execute_of_noexecute_memory
5) Irql_not_less_or_equal - zobrazeno už 2x
6) Driver_irql_not_less_or_equal
7) Crititcal_process_died

pak ještě jednu mi to psalo minulej týden, ale tu jsem si nestihl napsat
jinak mám notebook HP 6710b - mám ho už skoro 8 let, windows 8 64 bit nainstalován z ubgrade, potom jsem aktualizoval na win 8.1,
info o notebooku - intel core 2 duo cpu T8100, 2,10 GHz, 4 GB ram, mobile intel 965 express chipset family

poradil by jste mi s tím někdo co s tím dělat
Taurus
Profil
To se ptáš?
jefitto44
Profil
Predať a kupiť book bez OS a nahodiť do neho ubuntu
pharaon.jh
Profil
notebook jsem koupil se základním windows vista, který jsem si nechal přeinstalovat na windows xp profesionál který jsem měl v balení jako ubgrade, pak jsem si na to hodil ten windows 8, ale nevím jak je to dlouho tak jsem si to nechal úplně vymazat ten disk na kterým jsem měl nainstalovaný windowsy, tak mi to nainstaloval přímo na win 8, bez nějaký oficiální verze, že to nainstaloval jenom windows 8
Joker
Profil
jefitto44:
Predať a kupiť book bez OS a nahodiť do neho ubuntu
Není to trochu drastické řešení?
pharaon.jh
Profil
A poradil by jste mi s tím někdo, co s tím mám dělat? Jestli to mám nechat znovu přeinstalovat nebo mám jít s tím někam do opravny na diagnostiku
Kajman
Profil
Zkuste ověřit bezchybnost pamětí nástrojem memtest.
Krakatoa
Profil
To co píše Kajman +:
- podívat se na stav disku (SMART), udělat test disku (přes tu windows utilitku a pomocí externího nástroje třeba hd tune)
- překontrolovat systémové soubory (sfc /scannow)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0