Autor Zpráva
michal
Profil *
Dobrý den dnes jsem si koupil úplně nový počítač všem mi instalovány na prodejně po připojení doma jsem počítač zapnul rozběhl se ale monitor mi zůstal černý a napsalo to akorát no signál monitor když zapojim k jinému počítači tak normálně mi jde mohli by jste mi poradit co s tím mám dělat? Děkuji předem za každou radu ☺
Keeehi
Profil
Překontroluj kabeláž. Zda je vše zapojené tam kde má být. Grefické karty mohou mít více výstupů. Stejně tak může být výstup i na základní desce. Taky můžeš zkusit jiný typ kabelu pokud na to máš kabel na konektory. Jinak bych to odnesl zpátky do obchodu ať se na to podívají.
michal
Profil *
Kabely mám všechny připojené tam kde maji byt kabel od monitoru by mel byt v pořádku protože když monitor zapojují k jiné bedně monitor normálně jdetak jak má
MartinP
Profil *
Pokud máš dedikovanou grafkiku, zapojuješ to do ní? Jestli to nepřipojuješ do toho výstupu ze základky.
jefitto44
Profil
Si si istý, že si k v tom PC je aj nejaký operačný systém?
Fisir
Profil
Reaguji na jeffita44:
Pokud by nebyl, BIOS by mu to oznámil.
pharaon.jh
Profil
michal:
zkusil bych se kouknout na základní desku, jak tam jsou ty karty, jestli náhodou není trochu vyndaná z tý dířky, je možný po převozu že by se trochu vyndala

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0