Autor Zpráva
BLASTER22
Profil
Jednou jsem instaloval Alcohol 120%. Při tom jsem měl nainstalované také Deamon Tools, což asi nejpravděpodobněji způsobilo onen problém. V průběhu instalace vyskočila chyba. Instalace se ukončila. Zkoušel jsem Alcohol odinstalovavat, ale jelikož to nainstalované celé nebylo nešlo to ani pryč. Nyní se mi při každém spůštění PC zobrazuje hláška o přidání nového HW - něco s Biosem -- což je asi virtuální mechanika. Jednou jsem to potvrdil a nainstaloval, díky tomu mě to házelo neustále do Biosu se závanou chybou Windows - nečekané ukončení. Padalo to furt, tak jsem použil Bod obnovení systému Windows. Padat to přestalo. Ale pokaždé při najetí Windows na mne vyskočí hláška o Přidání nového HW. Nevíte co s tím?

Děkuji
Radek Hrabůvka
Profil
Zkusit znova instalaci a odinstalaci. Jinak pozdě bycha honit, Bod obnovení systému jsi měl dát hned po nepovedené instalaci.
jozob
Profil
BLASTER22
"díky tomu mě to házelo neustále do Biosu se závanou chybou Windows"
Do BIOSu Ťa určite nehádzalo. S najväčšou istotou ide o Windows DEADScreen, je to asi najznámejšia odbrazovka Windowsov.

Máš tam len jeden obnovovací bod? Staršie nemáš? Ak nie, riešenie vidím v 1.) poriadny kolotoč v registroch alebo 2.) reinštalácia Windows - ale len oprava, nestratíš žiadne dáta, nainštalované aplikácie by mali ostať a práve tie nedoinštalované by mali zmiznúť. Druhým riešením som si neistý, s Windowsami som moc nepracoval a tú reinštaláciu (opravu) som neskúšal. (Teda raz som to robil na jednom kompe u spolužiačky, ale vtedy odišiel disk :-) ale neboj, nebolo to kvôli reinštalácii, skôr disk bol vadný :-))
jozob
Profil
Ešte k tým deamon tools. Podľa mňa je to úplná kravina, lepší je hocijaký iný virtual drive manager.
error414-
Profil *
jozob
deamon tools je dobry, hlavne pro varezaky protoze starsi hry ho nerozponaji jao emulator CD a dokaze take simulovat starsi ochrany. Ne ze bych to delal, nehraji, teda moc.

Doma jsem mel nainstalovany daemon tools i a120 anedelalo to problem, mozna si to nerozumu s nejaky nastaveni winu.
Doporucil bych odinstalovat daemona, nainstalovat a12, odinstalovat a120 a pak si treba nainstalovat daemon tools.
**P@DiLL@**
Profil *
Prosím moc help!nemůžu najít v copu bod obnovení systému mohl by mi někdo poradit"
jozob
Profil
**P@DiLL@**
"Prosím moc help!nemůžu najít v copu bod obnovení systému mohl by mi někdo poradit"
Ani pán Boh Ti neporadí. Keď nemôžeš nájsť bod obnovenia, takmer s istotou už neexistuje.
**P@DiLL@**
Profil *
ne já myslim jako že v compu nemůžu najst tu aplikaciu
ktorou si v ní nastavim vytvorenie atd::::
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0