Autor Zpráva
filip186
Profil
Mám problém s Windows XP. Už asi měsíc se mi objevuje že kopie Windowsu není originální. Objeví se mi i okno na kterém je že mě to bude otravovat do té doby než budou nainstalována originální WIndows. Windows jsem nikde nozkopčil ale byl nainstalován na novém PC od firmy Alberon. Mám ho znova nainstalovat nebo co s tím dělat???
Gekon
Profil
Pokud sis zakoupil nový počítač, měl bys na něm někdě na boku, nebo zezadu najít holografickou nálepku...
To za prvé, za druhé zkus www.microsoft.com/privacy/howtotell
Za třetí, jestli Ti firma zmiňována výše nainstalovala pirátskou kopii, nedělej s tím servítky, obrať se:
a) na vedení firmy a žádej originál kopii
b) na vedení firmy a žádej úplatek, abys to na ně neprásknul
c) na Microsoft, který jim parádně natrhne .... eh, chci říct kalhoty
d) na Polici ČR, a to na oddělení softwarové kriminality, která jim maximálně dá pokutu :-\

osobně doporučuji možnost a, pokud s negativním výsledkem možnost c, nebo v nouzi variantu b....

Good luck
filip186
Profil
Gekon
díky
Gekon
Profil
filip186
Není zač, od toho tady tahle diskuze je, ne? :))
WanTo
Profil
Pro začátek možná bude stačit odstranění aktualizace KB905474, pak by měl zmizet ten nápis.
Gekon
Profil
WanTo
To je sice taky možnost, ale až vyjde (teda jestli někdy vyjde) SP3, tak má smůlu:))
WanTo
Profil
Gekon
Ovšem pokud bude tahle aktualizace i v SP3 a jestli někdy SP3 vyjde :-)


Já vím, proč používám Linux. Tam takovéhle problémy nikdy mít nebudu :-)
Anonymní
Profil *
Já vím, proč používám Linux. Tam takovéhle problémy nikdy mít nebudu :-)

Nikdy neříkej Nikdy :o)
WanTo
Profil
No dobře, když budu pouštět nějakou aplikaci přes emulátor Windowsů wine, tak možná :-D
filip186
Profil
Aktualizaci KB905474 nemám. Akorát KB905414. :-((
Davo
Profil *
Z nicoho nic sa mi vypina a potom hned za 10 sec. zapina monitor a robi sa mi to kazdu chvilku ... SOm myslel ci to nerobi nejaky vir ale ziaden virus tu nemam :// A teraz mi nejako poriadne zacal aj kazdu chvilu mrznut pc :(((( PLS poradte mi !
esemeska
Profil
K tomu, aby se ti nezobrazoval ten napis existuje knihovna, ktera se pri aktualizaci tvari jako originalni, takze se ti nestahne ten napis.... kde ji sehnat to napsat nemuzu... posilat mailem taky nebudu!
filip186
Profil
esemeska
A to je na koho??
WanTo
Profil
Aktualizaci KB905474 nemám. Akorát KB905414. :-((
To je divné. Kamarád si zmiňovanou aktualizaci odstranil a nápis zmizel.

Můžeš zkusit odstranit všechny, třeba tohle dělá ještě nějaká jiná :-D
Viktor
Profil *
Nedávno mi toto provedl počítač u zákazníka. PC staré 14 dní s legálními WIN XP. Zíral jsem na obrazovku jak vyoraná myš a nechápal o co jde. HotLine Microsoftu nedokázala poradit a odkázala mne na Slunečnici abych si stáhl někaký soft, který mi pomůže. To byl šok číslo dvě. Proseděl jsem u toho zatracenýho počítadla půl dne a rozuzlení bylo prosté. Paní účetní doúčtovávala doklady a změnila si datum o týden zpět. Počítadlo si automaticky stáhlo aktualizace Windows a jelikož se datum v PC neshodovalo s aktuálním datumem, neproběhlo ověření pravosti Windows a výsledkem bylo okno s hláškou o nelegálních Windows. Odfoukl jsem, vytočil znovu HotLine Microsoftu a vymluvil si plíce. Ta hodná a laskavá paní na druhém konci drátu evidentně nevěděla o čem mluvím.
filip186
Profil
Může se stát něco zajímavýho když všechny aktualizace smažu??
Miloš
Profil
Pokud smažeš pouze ty adresáře z ‰windir‰, pak asi jen to, že už je neodinstaluješ.

Což je pouze laický úsudek / (b)IMHO
Anonymní
Profil *
Jedná se o knihovnu LegitCheckControl.dll v adrsáři %windir%\system32, tu musíš nahradit z woken, která prošla kontrolou, nebo hledat a stáhnout jí z internetu ;o)
Anonymní
Profil *
http://prodejvyfuku.cz/download/pravost_woken.rar
filip186
Profil
http://prodejvyfuku.cz/download/pravost_woken.rar

Móóc díky. Už se to neobjevuje, ale možná že se to zas začne. Téma zamykám. Nějaké další připomínky mi pište na e-mail : Tux.Tux@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0