Autor Zpráva
simka00
Profil
"Ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně pracovat. Uložte rozdělanou práci a obnovte úplnou funkčnost zobrazení restartováním systému. Při restartování bude zobrazen dialog umožňující odeslat data o této chybě společnosti Microsoft."

co to je? dneska už to na mě baflo potřetí - zároveň se zobrazení přepne do 640×480 a minimální hloubky. co s tím mám dělat? pěkně to otravuje
BaTeCzKo
Profil
Ovladač zobrazení ialmrnt5 asi spáchal sebevraždu. Ne, zkus grafické ovladače přeinstalovat nebo nainstalovat novější.
Anitt
Profil *
No mě se stalo to samý!!Taky ten ovladač ialmrnt5. Teda zatim jen jednou,ale nevim co s tim...hrála jsem sims2 a najednou se to seklo,tak jsem to vyndala z mechaniky a objevilo se mi na obrazovce tohle.Tak jsem vypla počítač a pak ho restartovala.....no a zatim je vše v pohodě!bude se to ještě opakovat,nebo je vše v pořádku??
W@mer
Profil *
Mím ten samý problém a ovladače sem už přeinstaloval a stále dokola po 5 minutách hraní. Nevíte kde stáhnout přesně ten ovladač?
Joker
Profil
Nevíte kde stáhnout přesně ten ovladač?
Od výrobce grafické karty.
Farley
Profil *
Klasický problém integrovaných grafik od Intelu bez T and L.
Jednou se mi to stalo při Mafii a to mi systém složilo tak, že byl nutný reinstall.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0