Autor Zpráva
Mongoloidita maximální...
Profil *
Háj jů ól,mam menší problém a to jak se zbavit toho vopruznýho jednoho kliknutí myší na obrázek pejska,abych se přihlásil ke svýmu počítači,jelikož by se mi opravdu líbilo,kdyby obrazovka naběhla sama a já nemusel jak kokot furt klikat.Díky moc a doufám,že mi to pomůžete vyřešit...
DJ Miky
Profil
Obrazovka se pokud vím zapne sama... Pokud ji teda manuálně nevypínáš nebo nemáš nějaký hodně starý monitor... :-)

Chtělo by to trochu víc upřesnit. Mám to chápat tak, že se chceš zbavit té modré (v zákl. konfiguraci) obrazovky, kde klikáš na sůj účet? To uděláš nejlépe tak, že odstraníš všechny ostatní účty, pak by ti ten (jediný) profil měl naběhnout automaticky.
Mongoloidita maximální...
Profil *
Bohužel právě automaticky to nenabíhá...
RPG
Profil
Mongoloidita maximální...
Až se budeš chovat slušně, a budeš psát slušně, odpovím.
cesar
Profil
Mongoloidita maximální...
Zřejmě máš nainstalován ASP.NET. Je to sice ukrytý účet, který se nezobrazuje na té modré obrazovce, ale je v systému a proto systém chce to přihlášení, jak píšeš.

Taky by mě docela zajímalo, jestli to nějak jde, aby windows nabíhal automaticky. ;-)
RPG
Profil
cesar
Jakým způsobem skrytý? Vypíše jej "net users" v commandu? Možná by to šlo nastavit tam.
cesar
Profil
To s tím commanderem jsem nějak nepochopil. :(
djlj
Profil
cesar
Ne commander, ale command - příkazový řádek.
cesar
Profil
Jo tak. :-) No, tam mi to zobrazuje dva účty. Jeden je předpokládám ten můj a druhý je ten ASPNET, jak jsem psal. Kdyby tam šlo nějak nastavit, že se to nemá ptát a rovnou ,,nastartovat" ten můj, tak by to bylo good. Nevíte náhodou někdo jak na to? :)
RPG
Profil
cesar
"net help" a hraj si.
Anonymní
Profil *
napis do SPUSTIT v nabidce START : "control userpasswords2" -samozrejme bez tech uvozovek :) ----> a v okne, ktere se Ti objevi, odskrnes polozku "pred pouzitim pocitace musi uzivatele zadat Uzivatelske jmeno a heslo"....to by melo pomoct ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0