Autor Zpráva
JanS
Profil
Moc se mi nechce věřit tomu, že se to tu ještě neřešilo, ale opravdu nikde jsem to tu nenašel. Prostě potřebuju vypnout ty otravné "autoruny" u win XP, pokaždě když vložím CD. Ve starších win se to dělalo přes správce zařízení, ale u XP jsem to tam neviděl. Jak na to?
Peca
Profil
Co tak třeba kliknout pravým na příslušnou jednotku, dát Vlastnosti a zvolit záložku Přehrát automaticky?
roberta
Profil
otvor si tento počítač, pravým tlačítok klikni na CD a daj vlastnosti a na karte automatické prehrávanie si vyber nevykonávať žiadnu akciu
JanS
Profil
Že mě to nenapadlo. :D Díky.
Bubák
Profil
Pokud to potřebuješ jednorázově, třeba na cizím počítači, tak stačí přidržet Shift.

daj vlastnosti a na karte automatické prehrávanie si vyber nevykonávať žiadnu akciu
A to celkem 7×, pro "Hudební soubory", "Obrázky", "Videosoubory", ..., až po "Prázdný disk CD". Nádherná mrkvosofština.
Miloš
Profil
Bubák
A to celkem 7×, pro "Hudební soubory", "Obrázky", "Videosoubory", ..., až po "Prázdný disk CD". Nádherná mrkvosofština
A když to všechno odklikáš, může se stát, že ti to widle aspoň samy otevřou v průzkumníkovi, aniž by se ptaly.
A po nějakém čase se může stát, že si to vrátí do původního nastavení a budeš klikat znova … a znova …
Peca
Profil
Nádherná mrkvosofština. - tak proč ho podporuješ?
Spolehlivé a poměrně jednoduché řešení je pomocí TweakUI, kde se dá nastavit i plno další užitečných věcí.
JanS
Profil
Co já vím, Tweak není zadarmo....
Peca
Profil
JanS
Ale je. Nemyslím nějaký ohromný balík, ale TweakUI. Je to poměrně jednoduchá aplikace, pouze se v ní dají nastavovat nejrůznější věci. Nic jako optimalizaci paměti nebo ramdisk apod. nemá.
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.msp x
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0