Autor Zpráva
woric18
Profil
Tak na oko jaky free FTP server doporučite s vlastní zkušenosti, běžím na Apache 2x, php 5.x, MySQL 4, Windows.
Nejlepé by bylo ještě funkce vzdáléného ovládaní.
bitbit
Profil
Je mi líto, přesně název toho FTP serveru si nepamatuju ( jsem v práci ).

Jo tak sem se koukl je to FileZilla FTP Server. Moc sem se v něm nehrabal, ale jeho ovládání a nastavení se mi zdá celkem lehky a dostačujcí.

Dostal sem se k němu že jsem testoval program Xampp což je tzv. Apache friends. Je to instalace

The distribution for Windows 98, NT, 2000 and XP. This version contains: Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 and NetWare Systems v3.32, JpGraph, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql.

Vydává se na Win, Linux, OS 2 a solaris. Je to jednoduchá instalace kompletního web serveru i mail serveru v jednom. Nesetkal sem se s žádným problémem. A hlavní je že drží krok s dobou.

Pokud by tě zajímal, tak je tady http://www.apachefriends.org/en/xampp.html.

Samozřejmě že sem si vždy vše instaloval ručně ale spohodlněl sem. Todle nainstaluju ať už na win nebo na linux a jede to. Nastavím jednotlivé části a žádná starost. :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0