Autor Zpráva
SitterDL
Profil
Dobrý den.Potřeboval bych pomoc.Dávál jsem větrák do mé grafické karty GeForce MX400 64MB a při zapnutí počítače jsem zjistil, že se ovladače jako kdyby odinstalovaly(nebyla tam funkce n-view aj.).Dal jsem tedy Aktualizovat ovladač z CD.Nepomohlo, vyhodilo mi to hlášku že nelze nalézt uvedený soubor.Tak jsem dal tedy zakázat režim VGA, který tam běžel místo toho standartního.A to byla chyba. Po restartování už mi nenajel Windows.Najede mi všechno co po startu počítače má najet:Info o gr. kartě o CD-ROMkách možnost vstoupit do BIOSu najede mi logo windows, který se načítá a pak už akorát velký prd.Zkoušel jsem se do Windows dostat pomocí nouzového režimu a nic.Zkoušel jsem přes F8 zapnout VGA režim, nic.Můžete mi někdo poradit?Díky
MzM
Profil
To trochu vypadá na nějaký hw problém. Zkus znovu vytáhnout a zastrčit grafiku (kontaky šumí?), a to samé bych udělal i s pamětmi. Občas se do nich trochu drcne a mohou dělat paseku... A pak, obecně drcnout do všeho, co se dá zastrčit. Možná ještě fouknout do prachových usedlin (vysavač je lepší nápad).
Pokud by to nešlo, tak se podívat, co se změnilo instalací větráku. Neprohlo se něco, nezalezl nějaký šroubek, kam neměl? Atd.
SitterDL
Profil
Díky zkusím to, a když to nepomůže tak zkusím přeinstalovat Windows.
Acci
Profil
Zkus nouzový režim (při spouštění zmáčknout klávesu F8)
SitterDL
Profil
To už jsem zkoušel.Vůbec nic.Akorát v levém horním rohu bliká pomlčka.
SitterDL
Profil
Pomohl reinstal Woken, ale později jsem se dozvěděl, že VGA režim se dát v nějaké položce zapnout v BIOSu.

Mám ještě dotaz: Jak se na tomhle fóru napsat hypertextový odkaz?
Fliper
Profil *
Dobry den.potreboval bych poradit,nevim cim to muze byt ale nemuzu nainstalovat grafiku vzdycky kdyz ju nainstaluju a restartuju kompl tak me to nenajede do windows a zhasne me monitor vubec to nechapu.pocitac ale normalne jede akorad pri rozjizdeni komplu uplne na zacatku mam pres monitor nejaky cary a musim mit nastaveny ve windows na monitoru 16bit a kdyz to dam na 32 tak se me tam zase ukazou ty cary.jo zapomel jsem napsat jakou mam grafiku GeForce 6600GT diky predem za radu.
kampus
Profil *
Dobrý den ,mám takový problém.Mám novou grafickou kartu a kdydž zapnu pc tak normalne jede ale zdá se mi že větrák nějak drhne ,protože to výdává z pod te grafiky zvláštní skřivot.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0