Autor Zpráva
radeson
Profil
Zdravim, mam maly dotaz a velky problem. Nevite nekdo kam se podely formulare v Excelu 2007?? ve starem Excelu byly v polozce nastroje. V novem Excelu 2007 je nemuzu najit... nevite pod cim se skryvaji nebo cim byly nahrazeny?? jde mi o vypracovani teto Ulohy
Diky za odpovedi
Mistr
Profil
Vol Zobrazit -> Panely nástrojů -> Formuláře
Mastodont
Profil
radeson
Ve starém Excelu to bylo dycinky Zobrazit -> Panely nástrojů -> Formuláře. Pak ještě je Data -> Formulář, ale to je něco jiného.
izsak
Profil
Potrebuješ si zobraziť kartu Vývojára.

Office Button > Možnosti programu Excel > Zobraziť kartu Vývojár na páse s nástrojmi.

Na tejto karte je potom v časti Ovládacie prvky tlačidlo Vložiť.
radeson
Profil
diky je to tam... blbci jedni z Microsoftu
stanavaf
Profil
izsak

Ahoj, také jsem řešila tento problém. Ale teď mám jiný: buňka B6: Na jaký úrok mi banka půjčí; C6: 12; D6 číselník (ovládací prvek). A můj problém je v tom, že nevím co zapsat do aktuální hodnoty, nejnižší h., nevyššíh., a přírustkové. Propojení mám s buňkou $S$6. Chtěla bych, aby mně ta procenta přirůstala po 0,01, ale vždycky mně to přirůstá jak nechci. Prosím poraďte mi, jsem úplný laik v Excelu, případně jak ještě upravím buňku C6. (prozatím tam mám jen číslo 12, číselník mně přirůstá po 1, nevyšší 30 (měsíců)). Doufám, že mně rozumíte. Děkuji. St.
Oprava: $C$6 (ne $S$6, to je blbost)
Je to lepší?
TSD
Profil
stanavaf
já nerozumím
Mastodont
Profil
stanavaf
Musíš ten číselník navázat na jinou buňku (třeba A5) a v buňce, ve které chceš procenta, zadáš vzorec =A5/100. Číselník neumí měnit hodnotu po procentech.
stanavaf
Profil
Mastodont

To je ono, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0