Autor Zpráva
KK
Profil *
zdar na ploše mám soubor *.exe nejspíše sem ho stáhl antviry a další programy že to vir není, ale nelíbí se mi a nejde smazat neustále píše že se souborem se pracuje že mám vypnout programy pak smazat, několikrát sem restartl PC a furt nejde smazat, jak ho mám dát pryč ? !
:/


díky
sakalik
Profil
pretoze sa ti ten program spusta hned po starte tak si stiahni procex pozri ktory program je to killni ho a subor vymaz + mal by si vymazat odkaz aby sa ti nespustal takze bud v programy-po spusteni alebo v registroch :-(
Taps
Profil
KK
Ten program se může spouště hned při spuštění windows. Zkus start->spustit->zadej msconfig. V položce po spuštění je seznam souborů, tak se tam zkus podívat jestli tam náhodou není i ten program, který ti nejde smazat. Pokud je tak zruš odškrtnutí, pak dej použít a pc restartuj.
jonge
Profil
Nebo zkus program unlocker.
KK
Profil *
unlocker sqele, díky , byly tam 3 procesy na epxlorer.exe , buh ví co to mělo dělat
KK
Profil *
jo a náhodou nevíte jak si vytvořim zástupce na plochu? aby se mi vše najendou minimalizovalo? já toomylem smazal toho zástupce z lišty co je vedle startu a jaksi se bez toho neobejdu :D
Alphard
Profil
to nevím, ale klávesová zkratka Windows + M poslouží stejně
KK
Profil *
poslouží stejně ale třeba takový prohlížeč FF zustane furt nahoře, pokud tam máte tu ikonku někdo minimalizace plochy dejte vlastnosti bude tam cesta nějaká to by mohlo stačit díky
KK
Profil *
# Spusťte Poznámkový blok (tlačítko Start-Programy-Příslušenství-Poznámkový blok).
# Napište následující text:
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

# Uložte tento soubor jako Plocha.scf





;)
Dero
Profil
to nevím, ale klávesová zkratka Windows + M poslouží stejně

Win + D poslouží líp, skryje i modální dialogy atp.

Opětovný stisk zase všechno ukáže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0