Autor Zpráva
__Martin
Profil *
Ahoj,
z ničeho nic mi přestalo fungovat vypalování, vypaluji s programem Nero verze 6.6.1.15a, CD disky vypalovat jdou. Používám média DVD-R značky Sony a TDK. Nero si myslí, že vložený disk je prázdný, ale typu DVD-ROM :) nevíte, co s tím?
__Martin
Profil *
Vypalovací mechaniku mám TS-L532U
MARKUS
Profil *

Ahoj,
z ničeho nic mi přestalo fungovat vypalování,

VIPNI POCITAC A VYHOD HO DO KOSE NEBO ZA VOLEJ POCITACOVEHO MAGA
Bubák
Profil
MARKUS
VIPNI POCITAC, nauč se češtinu a klávesnici, na které nefungují malé písmenka, diakritika a interpunkce hoď do koše.

VOLEJ POCITACOVEHO MAGA
K tomu slouží tato diskuse. Až se najde počítačový mág, který bude znát odpověď, tak odpoví..
Blekota
Profil *
__Martin
Zkusil bych přeinstalovat Nro
__Martin
Profil *
Díky za rady a typy. Přeinstalovat Nero jsem zkoušel a situace je stále stejná, nevíte, kde by se dala stáhnout straší verze Nera? Například 6.0.0.0? Třeba by to pomohlo.
Aleš Janda
Profil
__Martin
nevíte, kde by se dala stáhnout straší verze Nera?
Nikde. Nero není zdarma. Stáhni si nějaký free vypalovací program (určitě jich je hromada).
Mimochodem jsi si jistý, že disk, o kterém Nero tvrdí, že je DVD-ROM, opravdu není DVD-ROM? A ještě něco - nemyslíš DVD-RAM? Na DVD-ROM (pokud by nějaký byl) bys toho asi moc nezapsal..

MARKUS
VIPNI POCITAC A VYHOD HO DO KOSE
Já bych ten počítač vyhodil klidně zapnutej ;-)
__Martin
Profil *
Aleš Janda
To, že Nero není zdarma přeci nutně neznamená, že se nedá nikde stáhnout jeho starší verze. Jinak Nero mám legálně, dostal jsem ho k notebooku. S tím DVD-ROM jsem si jistý. Právě to mě zaráží : )
Blekota
Profil *
__Martin
Jinak Nero mám legálně, dostal jsem ho k notebooku
Tak zkus napsat výrobci nera, jestli neposkytuje starší verze, když máš legálně novější. Nebo zkus ten jiný vypalovací program.
bakunin
Profil *
http://www.oldversion.com/program.php?n=nero

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0