Autor Zpráva
Mikuláš
Profil *
Nemôžem v mojom počítači nájsť adresár temporary internet files, môže sa volať aj nejako ináč? Prehľadal som všetky "temp" aj "internet" adresare, ale kam sa mi tie súbory ukladajú, to som nezistil... vďaka
Oswald
Profil *
Ahoj, já to u IE to mám v:

C:\Documents and Settings\Oswald\Local Settings\Temporary Internet Files


Nástroje > Možnosti internetu > Obecné > Nastavení > Zobrazit soubory...
bojars
Profil
ponuka štart/ hľadať/ súbory, alebo priečinky...
Možno beúde treba: ponuka štart/možnosti priečinka/zobraziť skryté a systémové súbory....
mikuláš
Profil *
jé, oswald, vďaka, mam to.
bojars, ponuka štart/ hľadať/ súbory, alebo priečinky... jasne že to poznám, ale fakt som tam daval vsetko co by sa mohlo aspoň trošku podobať na hľadaný adresár a nič mi nenašlo... a čo sa týka skrytých súborov, tie mám odkryté vždy.
vďaka, ahoj
Yuhů
Profil
čo je to priečinka?
Michalek
Profil
IMHO priečinka = adresář
bojars
Profil


IMHO: "Složka"

"Adresář" = "Adresár"

:-)
Mikuláš
Profil *
:) Ani som netušil že na akú tému to tu rozprúdim... Teda ja som stale vtom že: priečinok=adresár=adresář=složka=folder.
Mňa skôr zaujíma, čo je to IMHO, už som sa tu s tým párkrát stretol a hanbil som sa spýtať takú blbosť, tak si myslím že teraz je vhodná príležitosť :)
bojars
Profil
Nájdeš to http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=25 9&page=0#4,
z toho si nič nerob, ja som to tiež do toho 06/10/04 nevedel...

Raz som mal to šťastie, že som natrafil na Chip CD s Billovými záplatami,
boli z toho všelijaké nové problémy... medziným som mal počeštený W98 (to mi ale nevadilo), no a vtedy sa mi to volalo "Možnosti složky"...
Yuhů
Profil
Priečinok je složka? To jsou věci. Já už jsem kvetl v roce 96, když jsem zjistil, že Microsoft zavedl slovo složka jako překlad pro folder. Děsně to tenkrát blblo lidi. Ale priečinok to je taky docela hustý kafe. Vsadím se, že to má na svědomí slovenská pobočka Microsoftu.
bojars
Profil
Cha,
dneska som trochu upratoval, lebo môj "systém" dáko nevládal, popri tom ma napadlo toto:

... môžeš si ho presunúť bárs aj do "Mojich dokumentov".
:-(
(To som dneska sarkastický, čo...)

ja ho mám v koreňovom adresári (C\: Temporary...),

... čosi podobné je dobre urobiť aj s adresárom pre poštu v Outlooku (ten naozaj môžeš dať do "Mojich dokumentov"), zíde sa to, keď Windowsu dôjde dych...
Mikuláš
Profil *
adresár pre poštu si vieš nastaviť priamo v outlooku, nemusíš nič premiestňovať...
bojars
Profil
Teda v Outlook Expressu, tiež je to v "Možnostiach" (ale to je už mimo témy)...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0