Autor Zpráva
Jany
Profil *
Dobrý den,
mám NTB Acer 5920G s CrystalBrite LCD. Snažím se displeje nedotýkat, ale po pár dnech používání se na displeji udělalo několik "plivanců" od slin. Chci se zeptat, jak lze toto řešit. Trochu totiž pochybuji, že lze takovéto lesklé LCDčko vyčistit do takové podoby, jako když se počítač vybalí z krabice. Máte někdo podobnou zkušennost. Vím, že existují různé přípravky na leštění a není problém si nějakzý přes internet objednat, ale já bych chtěl něco, co ten displej vrátí pokud možno co nejvíce do původního stavu. K běžným čistícím přípravkům jsem skeptický, a proto mne velmi zajímají Vaše zkušennosti. Řek bych že je to podobné jako leštit okno (také existuje více přípravků s různou kvalitou i účinky) akorát je zapotřebí mnohem větší preciznost. Děkuji za reakce.
Měsíček
Profil
dá se to jsou na to takové ubrousky, které to dají do dokonalé čistoty jestli vydržíš napíšu zde i značku.
Mistr
Profil
Jany
jsou na to takové ubrousky
Například http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45260 nebo cokoliv podobného. Podívej se do svého oblíbeného obchodu s počítačovou tématikou. Jistě tam něco takového budou mít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0