Autor Zpráva
Jany
Profil *
Ahoj, mám NTB s tímto procesorem (2GB RAM) a přemýšlím jaký je pro mě nejlepší operační systém.

Řeším v podstatě několik problémů. Když celý problém zjednoduším (vynechám různé varianty OS od Microsoftu) tak mám na výběr:

Win Vista 64bit
Win Vista 32bit
Win XP 32bit

Co je nejlepší z hlediska výkonu (tj. aby daný OS dokázal využít hardwarový výkon, ale aby ho zase sám celý "nespapal")?
Joker
Profil
Jany
Co jsem četl, pro notebooky se doporučují Win XP. Mají menší nároky, takže déle vydrží baterie.
Jany
Profil *
Oka, děkuji a ještě jsem si vzpomněl na XP MEDIA CENTER EDITION - mohl by to někdo stručně posoudit, charakterizovat?
Manq
Profil
Jany
Zbytečnost. Kor pro notebook.
jaho
Profil
Na Visty je to moc pomalý a XP už asi nebudou moc podporovaný :-). Já mám na notebooku linux a jsem spokojen.
Joker
Profil
jaho
XP už asi nebudou moc podporovaný
LOL, jenže než bude podpora WinXP v aplikacích problémem, budou už dnešní notebooky dávno v křemíkovém nebi anebo tak zastaralé, že na nich ty aplikace stejně nepoběží :-)
nightfish
Profil
Joker
LOL, jenže než bude podpora WinXP v aplikacích problémem
spíš byla myšlena podpora Windows XP ze strany výrobců NB (a tedy i ovladačů)
Joker
Profil
nightfish
Tady bych ale předpokládal, že když už někdo přímo zmiňuje WinXP jako jednu z variant pro svůj notebook, že na něm ty XP poběží :-)
Respektive že když už má u notebooku napsané "Podporuje pouze instalaci Windows Vista", nebude tam shánět XP :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0