Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj,
řeším problém s TC a hledám radu. Asi před dvěma měsíci mi začal TC blbnout při připojení přes FTP a nevím proč. Připojím se bez problémů, otevírám složky bez problémů všechno vpohodě, ale pokud chci něco uploadovat tak konec. Naběhne třeba 40% během 10 vteřin a pak nic. Stojí to třeba i dvě hodiny na 40%. Samozřejmě že za ty dvě hodiny se TC sám odpojí :-) Při přenosu jde třeba o půl megový soubor (kolikrát i menší).
Netuším jestli je to připojením k netu, ale to asi ne. Zkusil jsem nějaký jiný FTP manažer a tam to jede krásně.
Máte někdo podobý problém? Díky za rady
ShiraNai7
Profil
Mi to podobně "částečně" blokuje firewall, i když mám TC ve vyjímkách. Takže vždy firewall dočasně vypínám xD
Nox
Profil
Nevim, mě to dělalo něco podobného - třeba soubor 1MB skočil na 99% a pak to trvalo půl minuty než se to dokončilo... změnil sem manažera a je celkem pokoj...bohužel nevím ale jak pomoct
Filips
Profil
ShiraNai7
To mě nenapadlo vypnout FireWall. Už jsem to udělal a funguje to, jenže pořád zapínat a vypínat je nepraktické :-(

Nox
No o to jde že už jsem na TC zvyklý a zatím jsem nějaký dobrý manažer nenašel (ani jsem moc nepátral). Co používáš ty?

Díky za rady
Nox
Profil
Filips
Používám plugin pro FireFox FireFTP...úplně extrémně s tím spokojenej nejsem, ono je to asi omezený taky tím, že je to jen plugin, ale zatím sem nějaký kvalitní free ftp taky nenašel

Možná to chce v tom FW ještě nastavit někde jinde, ono je tam často X nastavení, zvlášť pokud máš nějaký komplexnější řešení (nějaký security suite nebo něco) tak to může normální fw přes výjimku propustit, ale možná to blokne něco jinýho...jen nápad, expert v tom nejsem
Dranel
Profil
Filips
S problémem ti neporadím. Doporučuji však FTP klienta jménem FileZillla. Po nastavení k obrazu svému ti krásně padne. Alespoň u mě to tak bylo.
souki
Profil
A nebo použít chytré funkce windows a ftp si připojit jako další disk :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0