Autor Zpráva
cannon
Profil
Casto se mi stava ze mi odrazu uplne zamrzne pocitac. Je to jenom kvuli tomu ze mam malo RAMky (512MB) nebo je to neco jineho?
Filips
Profil
Hm taky se mi sere, auto a nevím jestli je to jen tím že mám Škodu 120 :-/
pEeLL
Profil
cannon
spatny hardware nebo software (urcite to budou windows z rapidu:)).

jinak i kdybys do detailu popsal svuj pocitac tak na dalku se takoveto problemy resi hodne spatne. pokud je stary tak ho vyhod, pokud ne tak ho dej do servisu.
velikosti pameti (RAM) to urcite nebude.
Bubák
Profil
Jestli PC úplně zamrzne a musíš to řešit restatrem, dostává postupně systém do čím dál horšího stavu (častější zamrzání). Nepříjemná spirála, je vhodné ji utnout přeinstalací windows.
Před přeinstalací je dobré si zjistit, že příčinou zamrzání není v hardware, jako přehřívání, vadné paměti...
Akacko
Profil
cannon
No mohl bys aspon napsat o jaky PC se jedna a jaky OS na nem mas a pri jakych akcich i zamrzava, nebo nahodne.
jrm
Profil
cannon
Už jsem to tu někde psal jako možný tip: prohlédni elektrolyty na základní desce, pokud jsou vyboulené, tak je vyměň.
Samozřejmě, že závad může být víc. Uvedené řešení mi však pomohlo mockrát...

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=76745&foru m=16&page=-1
slick
Profil *
cannon vsade si napisal to iste a na kazdej stranke chcu aby si im svoj PC viac priblizil tak sa zobud :) a napis to. A mam otazku tiez ohladom toho zamrzania. Mam perfektny PC ma skoro rok uz ale zacal zamrzat vzdy ked hram nejaku hru co je to need for speeed alebo nieco ine to je jedno ale vzdy ked hru vypnem zamrzne ked hram nic ale vzdy ked hru Vypnem tak zamrzne ale ked som trebars le nan nete tak nic pohode aj pri inych veciach.
Pocitac: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E8400 @ 3.00GHz
3.01 GHz, 2GB RAM
cca 350GB pevny disk
Graficka Karta Gforce Nvidia (daco take ale tato karta je jedna z naj na hry)

PROSIM O RADU, VOPRED DIKI
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0