Autor Zpráva
imploder
Profil
Mám v počítači torrent, na který bych rád odkázal. Problém je, že nevím URL, na které se soubor na trackeru nachází. V uTorrentu ho mám normálně spuštěný a je aktivní, ale jak na něj odkázat? Vím, že tracker je http://open.tracker.thepiratebay.org/announce
, ale možnost zobrazit konkrétní URL .torrent souboru, abych na něj mohl odkázat, jsem nenašel. Přitom uTorrent musí vědět, kde to je, jinak by to nefungovalo, ne? Prosím poraďte jak na to.
Str4wberry
Profil
Co si ten *.torrent soubor eventuálně nahrát k sobě na web.
imploder
Profil
Str4wberry
jako založit další identický? on už je dlouho na tom serveru nahraný, tak bych to nerad rušil. aby v tom pak nebyl bordel.
srigi
Profil
imploder
Tato informacia v samotnom subore nie je. URL odkial si .torrent stiahol sa do neho predsa pri ukladani neuklada.
imploder
Profil
srigi
Tak potom mám asi zkreslenou představu, jak to celé vlastně funguje. Na trackeru bývá uložený soubor .torrent, který si tam můžu jako hledač torrentů vyhledat a přes něj stáhnout. Ale když už mám nějaký vybraný a běžící v klientovi, tak to jde automaticky a asi teda nějak ví, na jakou URL jít.
Napadá mě ...nemyslí Strawberry nahrát někam na web (mimo server trackeru) ten soubor, co mám doma na disku, že by se přes něj pak dalo stahovat totéž, co přes ten původní uložený na trackeru (jehož URL už neznám)?
imploder
Profil
tak jsem to udělal a zdá se, že to jde. díky za radu
EDIT: jenom mám ještě otázku: některé torrenty mají i variantu souboru .1.torrent s úplně stejnou velikostí - je to nějaká záloha, nebo to něco znamená?
Bubák
Profil
V torrent souboru adresy trackerů (stačí jedna) pochopitelně jsou, a dokonce v čitelné podobě.
Joker
Profil
imploder
Tak potom mám asi zkreslenou představu, jak to celé vlastně funguje. Na trackeru bývá uložený soubor .torrent, který si tam můžu jako hledač torrentů vyhledat a přes něj stáhnout. Ale když už mám nějaký vybraný a běžící v klientovi, tak to jde automaticky a asi teda nějak ví, na jakou URL jít.
Spíš takhle:
Někde (kdekoliv) je soubor *.torrent, který si stáhnu k sobě na disk a otevřu ho v torrent klientovi. Klient si z toho souboru (který se v tu chvíli nachází na disku počítače) přečte informace o tom, jaký soubor stahovat a kdo je tracker.
Je úplně jedno, odkud pochází samotný *.torrent soubor, podstatný je jeho obsah, ze kterého se klient dozví, jaká data má stahovat a na jaký tracker se připojit. Bude to fungovat, i když si ten *.torrent přinesu třeba nakopírovaný na flashce, nebo dokonce kdybych dokázal dát dohromady správný obsah souboru a napsal si ho v editoru souborů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0