Autor Zpráva
mg
Profil *
Prosím, nemáte někdo tušení, jak by šel mailem poslat zvukový soubor o velikosti 94ooo kB? Zkoušela jsem wma, wav, mp3, zkomprimovat to do zip, ale nejde a nejde... :-( Díky
Doom
Profil *
94000kb je 94mb a to asi nepošleš.
mg
Profil *
Dík, ale nápad to byl skvělý, šlo o přednášku... Jak velký maximálně může soubor být, aby to šlo aspoň ZIPem? (a omlouvám se, pokud jsou mé dotazy příliš začátečnické)
Tomasds
Profil
nahraj to na leteckaposta.cz a tomu člověku pošli odkaz.
mg
Profil *
Tobě taky děkuju, už jsem nějaké odkazy na podobné služby dostala, takže přednáška už je odeslaná, ale ještě to tady uvádím pro další zoufalce v podobné situaci jako skvělé řešení. Odesílání tak velkého souboru sice trvalo přes dvě hodiny, ale v nouzi to byl nejsnadnější způsob. Já jsem využila: [url=http://www.sosejte.cz/komunikace/email/podmailing-0-9-5/] a pak jsem ještě dostala tip na: [url=http://megaupload.vsevjednom.cz/?akce=about], to vyzkoušené nemám. Příjemci se zatím neozvali, jestli jim odkaz přišel a všechno funguje, jak má, kdyby náhodou byl nějaký problém, tak to sem ještě lípnu. Čauky
Joker
Profil
mg
Jak velký maximálně může soubor být, aby to šlo aspoň ZIPem?
Na typu souborů nezáleží (pokud tedy provozovatel e-mailu neblokuje některé typy souborů), maximální velikost přílohy určuje provozovatel e-mailu.
Například Seznam má maximální velikost zprávy 13MB.
Tak velké zprávy bych ale neposílal, doporučuji se držet tak do 5MB.

Velké soubory se posílají přes služby pro sdílení souborů, jako zmíněná leteckaposta.cz - je jich hodně.
djlj
Profil
mg
Jako přihlášená můžeš nahrát na megaupload.cz až 100 MB velký soubor, tím pádem i ten tvůj :).
b2
Profil *
Ještě by šlo zvukovou nahrávku v MP3, WMA, ... zkonvertovat do formátu AMR a poslat to normálně mailem, případně předtím zazipovat. Tuším, že 1 minuta záznamu v tomto formátu představuje soubor o velikosti 43 kB. Ale hodí se to pouze pro mluvený hlas. Hudba v tom zní hrozně.
mousy
Profil *
ahojky, já chci jen vědět, že když si v mobilu nahraju záznam, a pak ho přehodim fo počítaře, tak se mi tam nahraje jako soubor AMR a nejde mi přehrát. tak nevim jestli to můžu poslat mailem, když to ten druhej taky nepřehraje...
Chamurappi
Profil
Reaguji na mousyho:
Můžeš poslat mailem cokoliv, klidně i věci, které adresát nebude schopen přehrát.
Jestli hledáš převodník z AMR do jiného formátu, hledej převodník z AMR do jiného formátu a ne někoho, kdo bude hledat za tebe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0