Autor Zpráva
maikis
Profil *
zdar mám dotaz ohledně ICQ tuším že klient ICQ6 .. je možné že se jen tak "zničeho nic" uživateli dostanou do ignorace kontakty? :D příjde mi to divné ale jeden známý mito tvrdí že neví cotoje ..vždy jak mu chci napsat tak jsem v ignoraci :D jelikož je ihned offline a nahodí mi miranda jestli chci poslat zprávu znova (SNAC(4.1) Error x04)

dle mého názoru to je blbost :D tak buď prašťte mě nebo zajdu praštit já jeho : ))
Chamurappi
Profil
Reaguji na maikise:
Používej prosím interpunkci.

dle mého názoru to je blbost :D
Možná je. Možná není. Očekáváš, že najdeš na diskusním fóru o webdesignu experta přes ICQ protokol, který ti objasní všechna možná vysvětlení? Můžeme nanejvýš hodit název chyby do vyhledávače — stejně jako ty.

tak buď prašťte mě nebo zajdu praštit já jeho : ))
Prašť ho. Násilí ještě nikdy nikomu neublížilo.
Joker
Profil
maikis
Nevím, nakolik se tu kdo vyzná v ICQ, ale záhadné přidání do ignore bych typicky viděl na problém mezi židlí a klávesnicí :-)
Byť třeba ne úmyslně, prostě "něco zmáčkne"... a je to :-)

Chamurappi
Prašť ho. Násilí ještě nikdy nikomu neublížilo.
Bych nesouhlasil :-)
I am
Profil *
Chamurappi
OT: Na které jiné české fórum by jsi s tím šel Ty?
severus
Profil
problém mezi židlí a klávesnicí :-D Tak to je super, tohle budu používat :-)

miranda je vůbec nespolehlivá, takové problémy to dělá pořád. buď je to paranoik a má strach, že se mu přes icq dostaneš do počítače a dělá to naschvál, nebo je problém v mirandě

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0