Autor Zpráva
japlavaren
Profil
Dobry vecer,

nakolko pri pc travim dost casu, rozhodol som sa kupoit si poriadnu stolicku. Zaujala ma spinalis hacker, pisu na nu dobre recenzie a paci sa mi. Je vsak neskutocne predrazena a stretol som sa z nazorom ze je to zbytocne.

Na com sedite (okrem fitlopty.. tu mam a som rovnako zhrbeny) a ako sa na tom sedi
Netrapi ma co to bude stat, hlavne nech to pomaha
Joker
Profil
japlavaren
O výběru židle byl kdysi článek na ŽIVĚ... dal jsem si tu práci ho najít :-)
http://www.zive.cz/Clanky/I-sedeni-muze-byt-zdrave-Vybirame-kancelarskou-zidli/sc-3-a-135789/default.aspx
Tam se v diskusi prezentuje názor, že kvalitní židle je od 10 tisíc nahoru, takže v tomhle srovnání mi těch přes 13000 za tu uvedenou zas nepřijde tolik :-)

Já osobně tu mám takovou "jakoby-big-boss" židli, před nějakými čtyřmi lety stála myslím necelých 6000. Dá se říct, že vcelku spokojenost, byť už se docela opotřebovala. Kdybych ji dnes vyměňoval za novou, možná bych o něco navýšil rozpočet a koupil dražší.
Každopádně, pokud „Netrapi ma co to bude stat, hlavne nech to pomaha“, tak proč ne tu Spinalis za těch 13k Kč :-), jestli má příznivé recenze.
srigi
Profil
Hulan:
http://myego.cz/item/therapia-ergonomicka-kancelarska-zidle-do-ktere-se-zamilujete

Pari.cz
japlavaren
Profil
moc diki vsetkym
japlavaren
Profil
nakoniec som sa rozhodol pre spinalis apolo - na rozdiel od hackera ma vystupky, ktore drzia chbat v spravnej polohe
rammi
Profil *
Omlouvám se, že otevírám tak staré téma, ale zajímal by mě názor Japlavaren, ted po 4 letech na zidli spinalis, stale na ni jeste sedite?
Joker
Profil
rammi:
Nějaké zhodnocení by bylo určitě zajímavé, ale japlavaren byl online naposledy před 6 měsíci, tak si to asi nepřečte. Možná zkuste e-mail (ideálně ho přilákat sem, aby se podělil o zkušenosti i s ostatními).
japlavaren
Profil
dostal som echo, tak som tu

na stolicke sa sedi super, tie peniaze nelutujem

len by som doporucil tmavsiu farbu potahu - osobne som si kupil oranzovu a su na nej modre flaky (nove rifle farbia)

postupnym sedenim sa mi po stranach osuchal potah, ale je to skor kozmeticka chyba ako funkcna. a nakolko na stolicke sedim viac ako 8h denne tak mi to pride ok
rammi
Profil *
Super, diky moc, konecne nekdo, kdo nezni jako PR kecy :)
Je tedy rozhodnuto, zitra si pro ni jedu. Zatim pujcit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0