Autor Zpráva
Rammsteinmv
Profil
.edjan odkěn es ež,máfuod a kíD .im ežůmop a ítšulzor,etčeřp odkěn ot is ež,máfuod kat,ýndarzeb mesj žU .avel od avarpz tásp alačaz im ecinseválk ela,énpart ukšort ot im ej,johA
Timy
Profil
Ahoj,je mi to trošku trapné,ale klávesnice mi začala psát zprava do leva. Už jsem bezradný,tak doufám,že si to někdo přečte,rozluští a pomůže mi. Dík a doufám,že se někdo najde.

http://www.string-functions.com/reverse.aspx
Rammsteinmv
Profil
Uf,napadla mě základní otázka Ajťáků: "a zkusil jste už restartovat počítač?",tak jsem to udělal a pomohlo to. Ale nevíte,co mám dělat,když se mi to příště stane znova? Co jsem udělal,že to začalo (ať vím,jak se tomu mám vyvarovat)?
Rammsteinmv
Profil
Mimochodem,proč je to U ledu? Myslíte si snad,že si dělám legraci? Co když se to stane někomu dalšímu?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Rammsteinmv:
To vypadá na zaseknutý Home. Nemáš bezdrátovou klávesnici? Nespadnul ti před tím nějaký program, který si hrál s klávesnicí?

Mimochodem, za interpunkční čárky patří mezera.
Radek9
Profil
.aladívopyv mot o aknárts aT .pitv okaj onelšym olyb ot ež ,máfuoD ?šám es kaj johA
Alphard
Profil
Radek9:
.udel U emsj ež ,ítsětš šáM .ínen ánpitv com ejovt at ela ,pitv okaj anelšym alyb avárpz índovůp iltsej ,míveN

Ostatním:
Nevím, jestli původní zpráva byla myšlena jako vtip, ale ta tvoje moc vtipná není. Máš štěstí, že jsme U ledu.
Radek9
Profil
Alphard
Tak se nemusíš hned štvát. Mě to jen přišlo jako vtip, protože podobných věcí jsem na netu viděl spoustu a pak z toho vylezlo, že to byl vtip.
Rammsteinmv
Profil
Chamurappi: zaseknutý Home by to být mohl, ale když ho teď držím, píše mi to normálně. Klávesnici mám s drátem a ani jsem si s ní nijak nehrál.

Že za čárky patří mezera vím, jenom jsem si zvykl ji vynechávat. Ale zkusím se tu na to soustředit a psát ji tam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0