Autor Zpráva
Lazio
Profil
Dobrý den. Potřeboval bych poradit s virem co mám v počítači. Vyskakuje mi vpravo dole lišta: Windows spyware alert a nemůžu to zastavit. Projel sem antivirákem celý počítač a Avast mi nic nenašel, zatímco Spybot a Spy terminator něco ano. Přesunul jsem kritické objekty do truhly a pořád mi ta lišta vyskakuje. Nejspíš už ten Windows security alert bude virus, ale nejde mi ho nikde najít a odstranit. Nějaké rady?:-)
Senky
Profil
http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=36&sid=6c7f9b5ff8bdfce97b09ccd48b406fb0. Tam ti urcite viac poradia ako na fore zamerane na programovanie :D
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lazio:
Můžeš mi vysvětlit, co tě vedlo k tomu, že jsi zavítal na diskusní fórum o webdesignu, zaregistroval ses tu, a pak se tu zeptal (ještě k tomu v kategorii „Jak něco udělat?“) na něco, co s tvorbou webových stránek nemá pražádnou souvislost? Zajímáš se alespoň o webdesign?

Nějaké rady?:-)
Máme o tvé infekci málo informací, takže ti tu můžeme nanejvýš zopakovat otřepané poučky, které si můžeš sám najít. Tak si je najdi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0