Autor Zpráva
Mesiah
Profil
Zdravíčko,

prosím Vás, můžete mi poradit se vzdálenou plochou? Mám rodinný PC, na kterém běží WinXP SP3 a chci se na ně připojovat pomocí vzdálené plochy.
Službu jsem ve XP povolil, účet jsem dal do skupiny Administrators a Remote neco Users, ale při pokusu o přihlašení (do systemu XP, samotné připojení na serverovou část remote desktop jde v pohodě) na mě útočí hláška:
Nemůžet se přihlásit z důvodu omezení účtu.


Nesetkali jste se s tím někdy? Příjde mi to fakt zvláštní, protože vlastní účet mám nastrkaný ve skupinách, které by to sami o sobě měli umožnit...
Jen doplním, že se připojuju z Windows Vista Home Premium a program Remote Desktop mi funguje, používám jej na připojení do školy...
MCKAY
Profil
Omezení účtu
Takže logicky to bude něco v nastavení, podívej se do obou počítačů (k tomu co se připojuješ i do toho odkud se připojuješ) jestli je účet administrátorský. S windows je spousta problémů, který občas vyřešíš a ani nevíš jak si to udělal, takže zkoušej.:-)
Prex
Profil *
Mám stím taky problém ikdyž jsou na obou počítačích učty administratorske tak se mi to nepřipojí jak je to možné ?
kordy
Profil *
vyzkoušej tohle:
http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/vzdalena_sprava/teamviewer/?g[hledano]=teamviewer&g[oz]=4.1.6467&g[up]=Full+version


jen musíš mit zaplý PC a ten program taky zaplej :)
Mesiah
Profil
Problem jsem vyřešil, ale nevim přesně v čem byl problém.
Řešil jsem to takto:

zkontroloval jsem službu vzdálené plochy na PC s XP
změnil jsem fw z Keria na ESS
vyvořil jsem nový účet, který jsem pak odstranil z Login Screenu Windows (pokud chceš, navod ti muzu poslat/připsat)
Ros
Profil *
Dle me si tam nemel heslo na tom uctu, to je vetsinou hlavni problem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0