Autor Zpráva
johnl
Profil
Hezký večer (pro toho kdo to čte ráno tak ráno)
chci se zeptat kterou firmu která poskytuje premium SMS by jste mi doporučili pro nákud bonus bodů do online hry. Hodně lidí mi píše že bych měl v online hře zavést nějaký nákup bonus bodů přes SMS ovšem nemám stím pořádné zkušenosti (ehm chtěl jsem říct nemám stím žádné zkušenosti). Předem děkuji za všechny rady ;)

Pro moderátory: nevěděl jsem kam téma zařadit tak to ho když tak přesuňte ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na johnla:
K otázce „Jak“: Porozhlédni se po webech firem, které Premium SMS zprostředkovávají. Zpravidla ke svým službám nabízejí nějaké API a dokumentaci, nepotřebuješ žádné extra znalosti, stačí umět alespoň trochu programovat.

Počítej ovšem s tím, že se na tvých příjmech zprostředkovatelská firma i operátor docela dost přiživí a ze zaplacené částky uvidíš nanejvýš cca 45 %.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
nanejvýš cca 45 %.
Hh, naivko :D
Joker
Profil
mattyZEM:
Záleží na ceně zprávy (čím dražší, tím větší podíl z toho dostane ten příjemce platby), u těch dražších (třeba 90Kč) to těch cca 45 % dá.
mattyZEM
Profil
Joker:
těch cca 45 % dá.
Jistě, ale nevěřím tomu že by nějaký uživatel posílal smsku v hodnotě 1 000,-
Chamurappi
Profil
Reaguji na mattyZEMa:
Nerozumím tvým příspěvkům, ani motivaci pro jejich vznik.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
Nerozumím tvým příspěvkům, ani motivaci pro jejich vznik.
Víš co je to ironie, vtip, či humor? Berete to tu moc vážně..
Joker
Profil
mattyZEM:
90Kč SMS jsou celkem rozšířené a těch 45% (= 40,50Kč) se z nich získat dá. Rychlým zagooglením jsem našel službu nabízející příjemci 46Kč z 99Kč SMS, což je i přes 45%.

Víš co je to ironie, vtip, či humor?
Je ovšem trochu hloupé ironizovat příspěvek, který je k věci a obsahuje pravdivé informace.
mattyZEM
Profil
Joker:
našel službu
Link?

Je ovšem trochu hloupé ironizovat
Mám dobrou náladu, dělám si srandu. Gomen, už se to vážně vícekrát nestane.. Bože 3-(
johnl
Profil
Momentálně mám už vše vyřízené.. Provizi z SMSky za 50,- mám asi 22kč Což není tak úplně nejhorší když se neplánuju stát milionářem :D
mattyZEM
Profil
Mohl by jsi mi prosím do mejlu (mondeos@seznam.cz) nebo sem napsat odkaz? Děkuji.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mattyZEMa:
dělám si srandu
Ahá, tak to byla sranda. Příště upozorni předem a já se rozchechtám nad něčím skutečně vtipným.

nevěřím tomu že by nějaký uživatel posílal smsku v hodnotě 1 000,-
Myslím, že johnlovi je úplně fuk, čemu věříš. Mně je také ukradené, jestli si myslíš, že byl můj odhad naivní — nepřinášíš vůbec žádná konkrétní data, proto jsem nerozuměl tvým příspěvkům.

Těch svých 45 % jsem střelil od oka, podrobně jsem PR SMS zkoumal minulý srpen, vím, že 50 % vytřískat nejde a že 40 % už je dost málo, tak jsem zamířil doprostřed a přilepil „cca“. Narazil jsem loni jen na jednu firmu, která nabízela okolo 25 %, což už mi přišlo fakt dost nenažrané. Ostatní se pohybovaly zpravidla mezi 40 a 45 %.

Mohl by jsi mi prosím do mejlu
Proč do mejlu? Patří to sem.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
Proč do mejlu? Patří to sem.
Vytržené z kontextu, psal jsem i "nebo sem"..

Ahá, tak to byla sranda. Příště upozorni předem a já se rozchechtám nad něčím skutečně vtipným.
Zas takto jsem to nemyslel.

Myslím, že johnlovi je úplně fuk, čemu věříš. Mně je také ukradené, jestli si myslíš, že byl můj odhad naivní — nepřinášíš vůbec žádná konkrétní data, proto jsem nerozuměl tvým příspěvkům.
Nemyslím si, že tvůj odhad je naivní, ale to, pokud jsi nepochopil tu zprávu hned, nepochopíš nikdy.

Ignoruj mé zprávy, pokud tvůj mozek nedokáže zpracovat smajlíky.
johnl
Profil
mattyZEM:
Mohl by jsi mi prosím do mejlu (mondeos@seznam.cz) nebo sem napsat odkaz? Děkuji.
Přesně tak patří to sem :) Jenom jsem to nechtěl psát zrovna když se tady všichni tak „rozesmívají“.

Je to Mobilniplatby.cz :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0