Autor Zpráva
Tom
Profil
Mám pár video klipů dlouhé cca 2min. ale mají tak 40 MB a chtěl bych je umístit na mé stránky. Neznáte někdo nějaký dobrý program, který by to video dokázal "scvrknout"?
halogan
Profil
DivX, Xvid, 3ivX apod. Ted nevim, jak se jmenuje ten nejznamejsi soft na upravu videa, freeware, nakopnete me prosim nekdo.
Anonymní
Profil *
VirtualDub?
Anonymní
Profil *
A nebo Nandub
Lukin
Profil *
Anebo jen dub... :-}
Amatér
Profil *
co se týká DivX,Xvid, tak moc nedoporučuji.Komprimace je velká,ale kvalita jde tak na čtyři mínus.
Dělá to ty známé takové jakoby čtverečky, lépe komprimovat do mpeg(1 nebo 2).
Dobrý program : TMPEGEncoder- na: http://www.tmpgenc.net/
Marek Janů
Profil *
lépe komprimovat do mpeg(1 nebo 2)
No jo, jenže ono to má být umístěné na webu!
DoubleThink
Profil *
Amatér

To cos tady napsal je naprostý blábol - pro tvou informaci: MPEG 2 je DVD kvalita.
XviD (a DivX5) vyniká dnes velmi kvalitní obrazovou kompresí (pokud si to pustíš přes TV-OUT, tak nemáš šanci poznat rozdíl oproti DVD).
Věci jako "kostky" už jsou 4 roky pasé - ty byly doménou *.mpg filmů s velmi jednoduchým kompresním algoritmem.
Amatér
Profil
to DoubleThink
sry, pokud je tak velký blábol, ale já prostě nemám s DivX- em dobré zkušenosti, a při nevědomosti o jaké video, a kde bude použito, jsem to napsal. Že mpeg2 je ale kvalitnější, to snad nikdo nemůže popřít, v případě domácího videa, a následného uložení(právě na např.DVD), je to skvělý kodek , a pokud se neukládá na DVD, myslím že tam jde snížit tok, a zmenšit tak velikost. Samozřejmě pro použití na webu je i pro mě(ač ho nesnáším, jinak), řešením DivX.
Soft ted z hlavy nevím, tak at to není zase blábol, mrknu se, a za ty bláboly(jako omluvu), zkusím jich pár dobrých najít.
Amatér
Profil
zatím jen ten VirtualDub, ja mam verzi 1.5.10(spokojenost), je tam i 1.6, ale myslim zatím testovací, tak bych počkal.
Ad DivX- pravě stahuji verzi 5.2.1. z http://www.divx.com/divx/, odpoledne s tím budu trochu laškovat, tak jsem zvědavý, jestli na něj zmněním názor ;-).
Amatér
Profil
Tak nevím, nevydržel jsem, zkusil kousek hned a - furt tam vidím kostky, zvláště při prostřihách velice zřetelně. Ale na web samozřejmě v pořádku, to nic proti, lepší tak než WMA. Pro vlastní potřebu: pro mě špatný.
marek
Profil *
mam jeden problem potřebuju chci si udelat video ze hry quake používám xvid nebo divx to je jedno ale nevim jak to nastavit jedna minuta musí mít max20mb potřebuju aby mi někdo poslal sreenshoot z nastavením na muj mail marek2351@centrum.cz
marek
Profil *
jo a kvalita musí bejt jako křen
DoubleThink
Profil *
zkusil kousek hned a - furt tam vidím kostky

Ono to není samo sebou - Xvid a DivX má spoustu nastavení. Kolikrát musíš na ripnutí jednoho filmu použít až 5 programů za sebou. Doba procesu se pohybuje klidně kolem 15hod. Pokud sáhneš po nějakém jednodušším (nebo rychlejším) programu, tak to většinou odnese kvalita (dost znatelně).
ty_me_taky
Profil
Ahoj nemohl by mi někdo poradit jaký si mám stáhnout program na úpravu videa. Rád bych s videem dělal různé kraviny např. dělat si vlastní tytulky ( Vánoce 2006) nebo přidávat ruznou hudbu a tak.
Předem děkuji Jakub (prosím kontaktujte mne na mail: klvanj@seznam.cz
Ff
Profil *
hele narvi to do youtube a oni to upravi tak, aby to slo poustet...pak jen staci dat cestu na video do html kodu a mas to na strankach ( maji to pripravene takze to jen okopirujes)
Macik
Profil
Ahojky všem,potřebovala bych pomoc.Mam doma DVD rekordér DMR-E65 Panasonic,a když na něm nahraju nějaký záznam z videokamery třeba narozky,a pak to chci upravit v počitači v programu Pinacle 10,tak to tam nejde že je špatný formát.Neznáte někdo nějaký prográmek na změnu formátu a přitom zachovat kvalitu?Prosííííím předem moc děkuju!!!
Didi
Profil *
Ahojky lidi mám dotaza...chtěla by sem video ve formátu MOV. dostat do prezentace jenomže tam berou formáty avi. atd..neznám žádnej program.. co s tim?? Díky...
Str4wberry
Profil
Nevím, jestli to někdo už nepsal, ale nestačilo by použít Windows Movie Maker, měl by být součástí WinXP.
pilda
Profil *
mam video vzhuru nohama jak ho mam otocit????
prosim nekdo odpovezte dik.
hery
Profil *
Ahojky všem,potřebovala bych pomoc.Mam doma DVD rekordér DMR-E65 Panasonic,a když na něm nahraju nějaký záznam z videokamery třeba narozky,a pak to chci upravit v počitači v programu Pinacle 10,tak to tam nejde že je špatný formát.Neznáte někdo nějaký prográmek na změnu formátu a přitom zachovat kvalitu?Prosííííím předem moc děkuju!!!

To by mě taky zajímalo přeci někdo nějaký znát musí!!!!!
Schizandra
Profil *
Ahoj, máme doma kametu JVC Everio, která nám točí video ve formátu .mod, nevíte v jaké dostupném programu jemožné videa v tomto formátu upravovat? A ještě jeden dotaz, švagr nám točil na naši kameru svatbu, ale v průběhu natáčení kameru obrátil o 90 stupňů jednou napravo jindy nalevo, dá se nějak upravit takový klip nebo ne? Děkuji Schizandra
keep
Profil *
2 didi: stáhni si program movconverter
cermi
Profil *
Zdarec lidi potrebuju nejaky profram na upravu 3gp videa nebo proste abych mel z toho kvalitny video ,obraz atd...
Jakubenc
Profil *
Ja nevim jak mám dát do videa světelnej meč prosím řeknete mi někdo jak se ten program jmenuje???
bon70
Profil *
prosim mužete mi poradit potřebují nějaky program na upravu videa v češtině a nevím kde ho stahnout jetli vite o něčím tak mi pošlete kde si ho mohu stahnout děkují bon70@seznam .cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0