Autor Zpráva
opicakuz
Profil
Zdravím,
nevíte někdo o nějakém doplňku, prográmku, atp. pro zrušení těch otravných vyskakovacích reklam skoro v každém videu na Youtube? Díky
Matess
Profil *
Myslím, že to nepatří do zdejší diskuse.
Moderátor Chamurappi: Zase tak zavrženíhodná otázka, abychom ji mazali, to myslím není.
opicakuz
Profil
Tak pardon, nenapadlo mě, kam jinam to strčit, tak jsem to dal do nezařaditelné.
Marek88
Profil
Homer Simpson: "Nedívat se na reklamy je jako krást televizi". (V tvém případě youtube)... ;)
opicakuz
Profil
To není tak úplně pravda. Přispívám Youtube jinak, než že jsem cílová skupina inzerentů. Uploaduji vlastní videa a tím zvyšuji jejich návštěvnost. Pokud mě ty reklamy nezajímají a vždy je vypínám, tak k čemu tam pro mě jsou?
Marek88
Profil
Myslel jsem to spíš jako vtip. Na druhou stranu by se dalo říct, že využíváš jejich server ke sdílení svých videí a je to zdarma. Oni tam naoplátku mají reklamu, aby vydělali. Myslím si, že je to fér.
opicakuz
Profil
ale oni na druhou stranu dostávají má videa zdarma. Tak to beru já. Pokud bych měl účet bez videí, nebo neměl účet, reklamy akceptuji.
panther
Profil
opicakuz:
než spekulovat zde, nebylo by lépe zeptat se na tuto možnost přímo na Youtube? Pokud to jde, rádi ti poradí jak, pokud ne, smiř se s tím.
opicakuz
Profil
No, občas existují aplikace, které nevyvíjí Youtube, proto se ptám zde na fóru. :)
ShiraNai7
Profil
To je divné, v životě jsem na youtube na vyskakovací reklamu nenarazil.
opicakuz
Profil
Spust si kterékoli video a po chvíli přímo v okně přehrávače odzdola vyjede reklama.
ah01
Profil
ShiraNai7:
Já taky ne – Adblock Plus
opicakuz
Profil
Díky, něco takového jsem potřeboval!
ShiraNai7
Profil
ah01:
Aha, tím to bude =D
ab
Profil *
Jak disablovat reklamu primo v YT prehravavi? Na to je ABP kratkej..
Moderátor Chamurappi: Mám chuť to smazat, píše bez diakritiky a ještě k tomu ani neumí říct česky „zakázat“…
ShiraNai7
Profil
ab:
Mám Firefox + Adblock Plus a reklamy na youtube nemám... jiný addon na to nepoužívám.

edit: Pokud myslíš reklamu přímo jako součást videa (s tím jsem se ještě nesetkal), tak na to je krátké snad všechno. Ale zas půjdou normálně přeskočit.
maxikingcompany
Profil *
Já mam zaplý videa přes html 5 a reklamy tam nemám...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0