Autor Zpráva
Lubomir
Profil
Zdravím, nenašel jsem nikde téma k JAlbumu. Vytvořil jsem si několik alb a nahrál na web. Nevím jakým způsobem, ale funguje mi jich jen několik. Vše jsem dělal stejným způsobem. Již dříve jsem na jiný web nahrával 5alb a bez problému. Tady je jich 7 a z toho 3 nejedou. Jak je vidět, album se nahraje, ale fotky se nezobrazuji. Máte prosím někdo s tímto zkušenosti? Hledal jsem na netu, ale bohužel žádné forum jsem nenašel. Moc děkuji.
ludekbrno
Profil *
Lubomir:
Pokud se nezobrazují fotky, ale samotné album ano, tak s největší pravděpodobností je problém to v názvech souborů obrázků. Webové servery pracují s názvy souborů jinak, než windows doma na počítači, na rozdíl od nich rozlišují velká a malá písmena a jinak čtou speciální znaky. Obrázky pro umístění na web by měly být pojmenované tak, aby splnily tyto podmínky:

1) celý název včetně přípony pouze malými písmeny!
2) využít pouze znaky "a-z" a "0-9" nebo podtržítko a pomlčka. Nic jiného, žádné mezery nebo jiné speciální znaky!
3) žádná diakritika!

Takže všechny obrázky přejmenovat podle těch pravidel, nechat JAlbum galerii znovu vytvořit a znovu nahrát na web a přepsat všechny soubory obrázků!
Lubomir
Profil
Tak jsem to vše přejmenoval,upravil a zjistil jsem, že fotky se mi již nezobrazí v JAlbumu. Jednotlivé fotky jsou začerněné. Když fotky nahraji znovu jen do složky slides, tak cela galarie je černá ale jednotlivé fotky se už zobrazuji a když to ještě nahraju do složky thumbs, tak už jsou rozhozené.
Lubomir
Profil
Tak z nějakého důvodu se mi nepřenese celá velikost fotky. Např. originál má 630kB, ale v albu zabírá pouze 4,6kB.
ludekbrno
Profil *
Lubomir:
Bohužel je málo informací, např. jak přenášíte galerii na web a chtělo by to i odkaz na ten web. Takto nasucho bez živé ukázky galerie těžko zjistíme příčinu.
Lubomir
Profil
Tak když jsem zmenšil fotky a pak je zas zvětšil na původni velikost, tak se to už chytlo. Asi to nějak nechtělo vzít velikost fotky. Tak hlavně, že se to nějak podařilo. Děkuju za typy.
ludekbrno
Profil *
Lubomir:
rádo sa stalo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0