Autor Zpráva
Fisir
Profil
Předem upozorňuji, že nehledám include a podobně. Hledám nástroj, který mi zkombinuje několik HTML souborů do jednoho. Plus do výsledného HTML vloží příslušné JavaScripty, CSS a obrázky. A aby z toho vyšel jeden HTML (případně MHTML) soubor. Zkoušel jsem to pomocí standardních možností prohlížečů, vždy jsem ale dostal uloženou jen jednu stránku, já chci ale všechny.

Existuje vůbec nějaký takový nástroj?
Tori
Profil
Fisir:
Jestli chcete stáhnout nějaký kompletní web, dá se použít HTTrack, ale asi to uloží jako samostat.soubory. Jinak pokud všechny HTML soubory mají stejnou strukturu, tak by bylo možná rychlejší (než hledání) napsat si vlastní skript.
peta
Profil
Fisir: iframe + js? neni mi jasne, ceho chces docilit, k cemu to ma slouzit, s temi prislusnymi css a js. jestli jenom prezentace, tak by iframe melo stacit, js, pokud budes chtit prispusobit rozmery. Jestli to chces fyzicky spojit do jednoho html, ta js a css se pobiji navzajem, takze se php include pouzit neda, to by musel ten script prepsat js kod i css, tak, aby nedoslo treba k duplicite. (duplicitu jsem treba nedavno resil, ze si manici nahrali fotogalerii+jquery a pak jquery+lightbox, prepsanim jquery doslo k tomu, ze galerie prestala fungovat, protoze tim smazali modul pro galerii :) )
juriad_
Profil *
Fisir nejspis chce zalohu celeho webu (mnoha stranek) ulozit do jedineho souboru.

Nic takoveho neexistuje. Nejblize je MHTML, ale to nepodporuji vsechny prohlizece.

Ja pro stahovani/zalohu webu pouzivam wget. Ulozi vsechny stazene stranky do jednoho adresare a prevede odkazy na relativni.
Fisir
Profil
Reaguji na petu:
fyzicky spojit do jednoho html
Přesně tak. Momentálně mám asi třicet souborů (HTML, CSS, JS a obrázky dohromady), které chci spojit do jednoho. Je to vygenerovaná dokumentace databáze, pokud ale máš tip na generátor dokumentace, který mi všechno uloží do jediného souboru, uvítám to.

Reaguji na juriada:
Ulozi vsechny stazene stranky
Všechny potřebné soubory mám u sebe již uložené.
maks
Profil
Fisir:
nějak nechápu, proč ne include? Projít všechny soubory ve složce a v cyklu je includovat.

Možná je tam důvod, který nevidím, můžeš mi jej, prosím, sdělit?
Fisir
Profil
Reaguji na makse:
Možná je tam důvod, který nevidím, můžeš mi jej, prosím, sdělit?
Jeden soubor sice mít budu, ale všechny stránky za sebou bez jakékoli funkčnosti. Chci zachovat stejnou funkčnost, jakou mají doposud (jsou vzájemně proliknované), ale s tím rozdílem, že všechno bude v jednom souboru.
margin
Profil *
Soubor nápovědy, *.chm, Compiled HTML Help. Pokud se napletu, tak nativně jde *.chm soubory přečíst jen ve Windows.

Pokud by šlo o jeden HTML soubor, tak by šlo použít HTML a obrázky, JS a CSS bys vložil pseudoprotokolem data. Problémy jsou ve starších Explorerech (neumí, omezení velikosti vložených dat...).
juriad_
Profil *
Format chm lze zobrazit v linuxu pomoci xchm. Myslim ze neni soucasti vychozi instalace.
Navic k funkci weboveho prohlizece to ma sakra daleko.
Fisir
Profil
Reaguji na margina:
jen ve Windows […] Problémy jsou ve starších Explorerech“
Omezená kompatibilita problém není.

Soubor nápovědy, *.chm, Compiled HTML Help.
Děkuji, tohle je přesně to, co hledám.
Str4wberry
Profil
Něco takového plánuji udělat s jedním svým webem, postup si představuji následující:

1) CSS bude interní.
2) Obrázky se převedou do data:*.
3) Veškeré HTML všech stránek se nacpe do JS objektu, ze kterého se následně budou jednotlivé stránky vypisovat (nějak takto).
Fisir
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
To byla má původní představa. Dokonce jsem to tak párkrát udělal, když jsem připravoval třístránkové HTML aplikace. Ale třicet stránek se už vyplatí automatizovat.
Str4wberry
Profil
A ono je problém si automaticky vygenerovat ten JS objekt s obsahem?
Fisir
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Spíš zakomponovat již existující HTML kód. Ale možná, že to není problém, jen lenost :-).
peta
Profil
Tak to javascriptem a iframy jde resit taky. Ten js jen prepise odkazy do framu a nejake dalsi veci. Ale asi bych to tak neresil, proste to nejak sjednotil do jednoho souboru. Predpokladam, ze kazdy htm ma vlastni css a js a pri jakemkoliv slucovani se to proste rozsype, pokud to nepouziva jednotne css a js. Mozna by se to dalo do wordu pretahnout.
Na dokumentaci doporucuji framy, pouzil jsem levy pravy ram, levy s menu, pravy s obsahem. Ano, bylo to treba 30 souboru, ale nepotrebovalo to js ani php a slo o dokumentaci ne o sileny pocin radoby grafika.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0