Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím,

už dlhšiu dobu mám na svojom hostingu (nie je dôležitý názov, nerád by som rozprúdil spor o hostingoch, navyše mimo kategórie na to určenej) pretrvávajúci problém so štatistikami prístupov AwStats, ale aj s RAW logmi pristúpov. Takpovediac každý druhý týždeň totiž údaje vypadnú a support hostingu ich musí na moje upozornenie nahrať, v prípade komplikácií väčšieho rozsahu sa im však dáta nepodarí získať ani spätne. Reakciou hostingu na opakujúcu sa nefunkčnosť je odporúčanie služieb typu Google Analytics a pod., argumentujú tým, že „ide o software zdarma“ (čo je podľa mňa mierne pochybné tvrdenie — logy má na starosti Apache a nemyslím si, že by to bol nejaký šmejd). Ja zase tvrdím, že ak ide o službu v cene hostingu, mala by byť poskytovaná na vyššej úrovni.

Viem, že nie je problém dať na stránku prakticky akýkoľvek počítací skript (TOPlist, Blueboard, GA…), prípadne si dokážem aj niečo napísať v PHP/MySQL, ale zaujíma ma momentálne niečo iné.

Aké sú vaše osobné skúsenosti s AwStats a logmi (prostredníctvom Apache a direktívy LogFormat). Vyskytli sa nejaké výraznejšie výpadky služieb? Dočkali ste sa svojich dát vždy aspoň dodatočne?

Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0