Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
založil jsem na facebooku stránku pro jeden projekt. Bohužel se mi nedaří změnit adresa (doména) stránky (myslím to za lomítkem facebook.com/něco).

Píše mi to:"Nemáte oprávnění nastavit pro tuto stránku webovou adresu, protože jste ji u této stránky nedávno přidali nebo změnili mnohokrát za sebou."

Což není vůbec pravda, protože jsem ji vůbec nezadával ani neměnil. Stránka má adresu facebook/pages/něco a ani za nic to nemůžu změnit.

Nevíte co s tím? Má cenu psát do facebooku a reagují rychle na požadavky? Zkoušel jsem i stránku zrušit a založit novou, ale to nepomáhá :(

Děkuji
Str4wberry
Profil
Tuším, že nastavit URL jde až u stránek s určitým počtem fanoušků.

Předpokládám, že to Facebook dělá kvůli tomu, aby ztížil obsazování a následné spekulace zajímavých URL.
návštěvník
Profil *
Mě se právě zdá že jsem kdysi mohl nastavit normálně url okamžitě po registraci. Ale možná se pletu. Mám právě strach z toho, aby mi někdo neobsadil doménu dříve, než budu moct adresu nastavit :(
Str4wberry
Profil
No, je možné, že to Facebook změnil, ale zobrazuje neaktuální chybovou hlášku. Nebo nechce dávat návod spekulantům, kolik že fake liků potřebují pro zabrání URL.

Zkusil jsem teď přidat adresu pro své dvě staré stránky s nikdy nezadanou adresou.

První s 16 fanoušky prošla.
Druhá s 1 fanouškem zobrazuje to samé, co píšete.



Takže nezbývá než nabrat nějaké fanoušky, myslím, že potom i Facebook upozorní, že už je možné adresu přidat.
návštěvník
Profil *
Ok, díky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0