« 1 2 3 »
Autor Zpráva
LuCash
Profil
zkouší to i zde... www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=61&t=172962
anonymni
Profil *
to je phishing urobeny na objednavku :)
www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=3&t=172278
dasdascas
Profil
sad


Tohle tě bude stát hodně draho demente, nejenomže sdílíš cizí konverzaci, což znamena že ses neboural na muj profil.
Ale ještě jsi mě ukradl a změnil heslo od skype a emailu.

tadzy si to mužeš přečíst.

www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/trestni-pravo/trestne-ciny-a-jednani/13712-trestny-cin-vniknuti-na-cizi-facebook-profil-ci-email.html


screeen už mam udělaný, žádám tedy ban pro tohodle uživatele jinak podam trestni oznameni na tohle forum, které mu nezamezilo v jeho krocíh
prolomení mého hesla jak na pc help , tak na emal a skype.


www.novinky.cz/krimi/293682-za-nabourani-do-facebookoveho-profilu-hrozi-zene-z-plzne-dva-roky.html
xaverista
Profil
dasdascas:
Ale ještě jsi mě ukradl a změnil heslo od skype a emailu.
Zajímavé, hlavně že se někdo snažil ukrást mnoho loginu od uživatelů FB, ale jak se to děje jemu, tak je to špatně. Boží mlýny melou pomalu ale jistě :-)
Spíše budeš sám proti sobě, jestli to podáš
Sitole
Profil
dasdascas:
Oznámení podat můžeš, ale zde si nikdo ničeho trestného nezúčastnil.
Uvidíme, jak se PČR bude líbit, že pomocí falešné stránky okrádáš uživatele a potom se dostaneš na jejich profil a nejspíše i změníš jejich hesla?
Tohle nemá cenu řešit. Doporučuji ho dát do nějaké prosklené vitríny a zapustit do smůly ze stromu.

I když by se autor screenu něčeho dopustil, mohl by to jistě usmlouvat za pomoc při dopadení tebe samotného. Na tohle zákon myslí...
anonymnijezlodej
Profil
Já jsem se dopustil čeho? že jsem chtěl rozjet stránku? která se mi ani nerozjela a nikdo se na ni nepřihlásil?
možná tak ve stadiu pokusu ne?
zatímco on se mě vloupal a změnil hesla na celkem 3 u učtů, pc help, skype, a email. Což ho hotová věc, nehledně na to že si četl cizí korespondenci a beztresně ji šířil a zdílel s vaším povolením.


Zeptám se jinak tak abys to i ty pochopil, na vašem foru je normální podle znalosti hesla a emailove registrace uvadenych při registraci zde .
Okrádat místní ( nové) uživatele a této znalostni beztresně využívat k prolamování hesel na mail, fb, skype, etc??
S tím že o tom všichni vědí ? ano nebo ne?
RastyAmateur
Profil
anonymnijezlodej:
Ale anonymni není admin ani moderátor (1.) a i kdyby, v databázi budou hesla určitě hashovaná, právě z tohoto důvodu (2.). To, že ti změnil hesla od několika účtů si vyprávěj někde jinde. Dodej důkazy. Přišel jsi sem jako frajírek a od zkušených webmasterů jsi dostal na čumák a teď tu brečíš. Fakt ubohý...

Opravdu jsem zvědav, jak to skončí. Pokud máš zájem, můj soused je policista a fotbalový trenér taktéž. Můžeme to vyřešit přes ně, kdo má pravdu. Není problém se jich zeptat, jestli pouze za pokus o ukradení údajů je alespoň na pokuta. Nikdo nepůjde do vězení a ty konečně budeš zticha... :)
anonymnijezlodej
Profil
Kde je důkaz? Jsi snad slepý? Copak nevidíš že sem nascreenoval konverzaci z fora pc help? :D
Chceš hledat snad jiný dukaz ?

Ano budeš hodný klidně se ho zeptej, potom se zeptej co tedy hrozí někomu kdo mě za pomocí vašeho fora vlezl na
učty a pozměnil hesla ve svuj prospěch a sdílí z nich konverzace.
Děkuji
Kubo2
Profil
anonymnijezlodej:
zatímco on se mě vloupal a změnil hesla na celkem 3 u učtů, pc help, skype, a email.
Poznáš slovo karma? :-) Nad všetkými možnými dôsledkami tvojho nekorektného konania si sa mal zamýšľať ešte predtým, než si sa do niečoho takého pustil. Tak nám tu teraz nevyplakávaj na diskusii, že sa ti konanie zla odplatilo ešte horším... aj keď ešte asi zďaleka nie dostatočne zlým. Spakuj sa a choď plakať do vankúša, aby si mal čas sa nad sebou zamyslieť.
praseanonymni
Profil
xaverista:
sám proti sobě nebudu, jelikož jsem nic neukradl a nikdo mi žádné heslo ani login neposlal. Takže stadium pokusu. Chtěl jsem to prostě zkusit no a? Nemám problém s tím se k tomu dostat, hloupost.
Zatímco anonymní mě hacknul 3 učty, pozměnil hesla a sdílí z nich betresně za souhlasu fora konverzaci.


Kubo2:
Takže tim jsi tedy potvrdil moji domněnku že na tomhle foru se opravdu kradou loginy a všichni se tady v tom vzajemně podporuji
xaverista
Profil
anonymnijezlodej:
Kde je důkaz? Jsi snad slepý? Copak nevidíš že sem nascreenoval konverzaci z fora pc help? :D
Jak víš že to prolomil on? Co když mu screen někdo poslal... Je tu mnohem více aspektů. Alespoň jsi ochutnal svou vlastní medicínu, kterou jsi chtěl ordinovat druhým a to ti je nepříjemné, takže doporučuji si s tím zajít za někým komu se svěřiš a dál to neřešit...
praseanonymni
Profil
A nebudtě dětinští a přestante mě banovat
RastyAmateur
Profil
díky této diskusi? Hahaha, ta za to nemůže!

PC help nepoužívám. Jestli k tomuto musíš být přihlášen tedy nevím A i kdyby, důkaz k mailu a skypu je kde?

Ty si neuvědomuješ jednu věc. Ty stránky byly funkční a aktivní po několik hodin. A jestli se někdo nachytal nebo ne, na to už se nikdo ptát nebude!
praseanonymni
Profil
xaverista:
jak víš že jsem já chtěl vytvořit podvodnou stránku? Co když mě někdo požádal abych se na foru zeptal?
Kdybych měl na emailu napřiklad uložene hesla pro internetové peněženky tak mě je tedy muže vybrat a poslat si z nich peníze a ještě ho všichni podpoříte?
Nehledně na to že tam mám spoustu pacovních věcí a loginu do spousty jiných for a stránek


RastyAmateur:
počkej? ty si myslíž že jen tak mužeš tam přijít a číst si cizí konverzace v pm bez přihlášení?
Prosímtě přestan se ponižovat......
Jak říkám stránka je kamarádova který mě požádal aby se na foru zeptal jak ji rozjet?
Na to se nikdo ptát nebude? a kde jsou ti poškození teda ? :D
Taurus
Profil
Přestávám litovat, že nemám televizi. Ale myslím, že je zbytečné tohle oboupohlavní individuhovado dál krmit.

mmm
RastyAmateur
Profil
praseanonymni:
Poškození naštěstí nejsou!

Ne, pc help nepoužívám

Stránka je kamarádova :-D :-D :-D :-D :-D :-D jsi to ty, kdo se ponižuje!
Kubo2
Profil
praseanonymni:
jak víš že jsem já chtěl vytvořit podvodnou stránku? Co když mě někdo požádal abych se na foru zeptal?
Horí ti za pätami. Už mlč.

Nehledně na to že tam mám spoustu pacovních věcí a loginu do spousty jiných for a stránek
Ach tak. Dobré vedieť :-)
noko
Profil
praseanonymni:
Žhář volá hoří!
A i kdyby stránka byla tvého kamaráda tak si spolupachatel ty blbe.

Je to fakt trapné co děláš.

Jak říkám stránka je kamarádova který mě požádal aby se na foru zeptal jak ji rozjet?
To mě připomíná jako by si brečel a vysvětloval mmmamce že ty néé to on...
xaverista
Profil
praseanonymni:
To už jsou pouze výkřiky do tmy a marné pokusy o to smazat ze sebe špínu
Ale vtip o tom že stránka je kamarádova a že jses měl pouze zeptat jak na to se ti povedl :-D určitě ho zařídím do své sbírky
EDIT: doufám, že naivně neočekáváš že se tě budou lidé zastávat?
Michales
Profil
Ježíš ty si chudáček, všichni jsou proti tobě. :-) :-) :-)
www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=95&t=173070
noko
Profil
Michales:
Má to těžké ten chlapec :-/
Chamurappi
Profil
Fascinující :-)


Reaguji na dasdascase:
žádám tedy ban pro tohodle uživatele jinak podam trestni oznameni na tohle forum, které mu nezamezilo v jeho krocíh
Nemáme prostředky, jak mu zamezit, neřídíme celý internet. Krom toho banovat někoho za to, že rozkrývá pozadí tvé kriminální aktivity… mno, nevím, není mi tě příliš líto.
Píšeš sem teď z podobně anonymní IP adresy jako anonymni, nic moc o něm vypátrat nejde (zkoušel jsem). Sama ses tady před pár dny vysmívala, jak jsme vůči tobě bezmocní.

Navíc si ani nejsem stoprocentně jistý, že tohle celé není jen tvé divadlo, protože je to čím dál absurdnější.
Nejprve nabubřele vyprávíš, jak budeš krást účty, že tě nic nezastaví a že si klidně koupíš i další hosting, pak tu chrastíš paragrafy, že za krádež účtů jsou velké tresty a že ti někdo ukradl bezplatné účty…

Jestli se chceš někde vybrečet, najdi si na to jinou diskusi.
Tady máš už dva dny ban. Sbohem.


Reaguji na RastyAmateura:
i kdyby, v databázi budou hesla určitě hashovaná, právě z tohoto důvodu
Je tam hash. A do DB zná přístupové údaje velmi malý okruh lidí.
Jestli má naše poškozená všechny účty všude navzájem popropojované (jak naznačuje) a/nebo používá všude stejné heslo, tak je okruh podezřelých podstatně větší… tohle vlákno už je pár dní slavné.

Jediné, co jsme na této diskusi udělali špatně, je, že jsem předvčírem zveřejnil její e-mailovou adresu, u které při registraci zaškrtla, že veřejná být nemá. Ale tu mohl útočník najít i ve WHOIS domény.



Otázka na kolegy moderátory: Co s příspěvkem [#2]? Já bych ho spíš nemazal…
Plaváček
Profil
Chamurappi:

Nejsem sice moderátor, ale nic bych nemazal. Jen bych tohle vlákno uložil k ledu. Nic přínosného komunitě přinést nemůže.
ErapliX
Profil
A který idiot by na to skočil? ��
noko
Profil
Já bych to vlákno pouze uzamknul, aby se zabránilo jeho vytahování.
Yuhů
Profil
P. H., spoluautor přefocené diskuse v příspěvku [#2] anonymni se velmi slušně mailem zeptal, jestli by nebylo možné ten obrázek odstranit nebo v ní alespoň zamazat jeho jméno a údaje. Že jako nedal souhlas k nahrávání a že to byla soukromá konverzace. Co vy na to? Já jsem pro zamazání, ale nechce se mi to dělat ručně.
Lukáš66666
Profil
Yuhů:
No já bych to naopak zvýraznil, protože se snažil zneužít nic netušící k tomu, aby mu pomohli v trestné činnosti!

PS: nejde o to že je to soukromá konverzace ... ale člověk co se v tom nevyzná na takovou blbost snadno naletí.

---------
Uživatel anonymni udělal podle mého názoru velmi prospěšnou věc.
_es
Profil
Yuhů:
spoluautor přefocené diskuse v příspěvku [#2]
„Spoluautor“ Javorazeleneho? Pod „Údajmi“ je myslené konkrétne...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lukáše66666:
Jestli čtu dobře, tak P. H. byl jen najatá síla.
Pachatelem phishingu je lenicehadice/Jan Polivka/javorzeleny/michal.szucs3 – ten si zadal inzerát na PC Helpu, že chce něco vytvořit, na což odpověděl právě P. H., který jako skutečný profesionál zcela odhlédl od morálního hlediska* a za tisíc korun falešný login vyhotovil, včetně skriptu na posílání hesel na e-mail a následné konzultace k nasazení díla na doménu.

*) Vyjma starosti o autorská práva Facebooku. Už vidím, jak právní oddělení FB přijde na takový web a pomyslí si „jestlipak nám neukradli obrázek mapy světa?“ a „má to logo správnou modrou?“…


Reaguji na Yuhůa:
Doufám, že si uvědomuje, že má také trošku másla na hlavě a že příště bude k podobným zakázkám přistupovat méně naivně. Ale budiž, můžeme jeho příjmení a e-mail zamazat.
Davex
Profil
Chamurappi:
Otázka na kolegy moderátory: Co s příspěvkem [#2]? Já bych ho spíš nemazal…
Pokud tu existuje možnost, že je na tom obrázku vyobrazen úryvek soukromé komunikace, který byl navíc získán protiprávně, tak bychom to měli spíš smazat, protože se pravděpodobně jedná o porušení listovního tajemství, které zaručuje Listina základních práv a svobod:

Čl. 13
Nikdo nesmí porušit listovní tajemství ani tajemství jiných písemností a záznamů, ať již uchovávaných v soukromí, nebo zasílaných poštou anebo jiným způsobem, s výjimkou případů a způsobem, které stanoví zákon. Stejně se zaručuje tajemství zpráv podávaných telefonem, telegrafem nebo jiným podobným zařízením.


Tento případ je natolik absurdní, až se obávám, jestli to celé není nějaká provokace nebo jsme v poslední době někoho nenaštvali a nesnaží se tuto diskusi poškodit. I když na druhou stranu to moc promyšleně nevypadá.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0