Autor Zpráva
Michalek
Profil
Podle titulku to asi vypadá, že nevím jak se objednává přes internet, ale tak to není ;-)
Mám jiný problém.

Již dvakrát mi přišel email od nejmenovaného e-obchodu - někdo si na můj mail objednal zboží.
Adresa byla: Moje Jmeno, Nad Kajetánkou 160 00, Praha 6; telefon 777781470 a email na mě.

Poprvé usb kamerka, podruhé čtečka paměťových karet. Vždy pak přišlo upozornění, že zboží nebylo vyzvednuto a objednávka je stornována.

Stává se něco podobného i Vám?

PS: Třeba jde o shodu jmen a někdo se stejným jménem si spletl emailovou adresu, ale to je velmi neporavděpodobné.
Mistr
Profil
Třeba Ti někdo chtěl dát "originálním" způsobem vánoční dárek. :-)
Michalek
Profil
:-) Ještě dodám, že číslo ani adresa není moje; ale to Vám asi došlo :-) Horší bude, až se někdo jednou trefí.

V podstatě mě napadá - když znám něčí adresu, založím si na freemailu schránku s jeho "jménem" a objednám si na něj věci za 10kkč, asi bude mít polízanici, co?
Martin Kuželka
Profil
Polízanici? proč? Pokud se nepletu, tak tohle riziko nesou provozovatelé eshopů. Zboží se jim normálně vrátí a ty žádné problémy mít nebudeš...
Leo
Profil
Proste to ignorujte, a pokud si to budou zpetne overovat tak jim reknete, ze jste si nic neobjednal. Leo
Michalek
Profil
Martin Kuželka
V tom případě bych nechtěl mít e-shop.

Leo
Ono mi v podstatě nic jiného nezbývá :-)

Díky.
Meldo
Profil
Hej mne sa presne toto stalo ale s webhostingom. Mam hosting u jednej (myslim ze jedna z najväčších webhostingových spoločností naslovensku) firmy. Hostuje tam na moje meno viacej stranok. A raz mi prisla uz zaplatena faktura na hosting s domenou. V objednavke bolo moje meno, cislo mobilu, adresa, mail, a neviem co vsetko. Udaje boli spravne.

nakoniec po pol roku som zistil, ze ked si majitel tej stranky (teraz myslim toho, kto to platil) zadaval objednavku, vo formulary uz boli vopred vyplnene moje udaje. (takže ochrana osobnych udajov ziadna!)
jozob
Profil
Meldo
Zažaluj hosting :-)
Len tak mimo: Nepovieš nám konkrétne o koho ide? :-)
Leo
Profil
"nakoniec po pol roku som zistil, ze ked si majitel tej stranky (teraz myslim toho, kto to platil) zadaval objednavku, vo formulary uz boli vopred vyplnene moje udaje"

Coz muze byt i chyba vase/predchoziho, napr. pokud jste to delali na stejne masine. Leo
Meldo
Profil
jozob
nechcel som robit reklamu ale ked inak nedas....bola to firma webglobe na www.vasadomena. sk

Leo
moja chyba to urcite nebola. taketo veci robim vyhradne z mojho pc ktore mam doma. a k nemu mam pristup len ja a oco.
Meldo
Profil
heh. zaregistrovali si najdrahsi hosting aj s domenou. a ked sa mi konecne ozval majitel tak sa ma pytal, ci mu tu domenu predam :-)
jozob
Profil
Meldo
Na Slovensku je kopec lepších hostingov...
Meldo
Profil
Na Slovensku je kopec lepších hostingov...

to nepopieram. ale webglobe sa tvari ako velka firma, dokonca som aj bilboard videl! hned ako sa to stalo som presiel na iny hosting.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0