Autor Zpráva
Petra
Profil
Nemáte čistě náhodou někdo po ruce nějaké aktuální srovnání nákladů na běžnou reklamu a reklamu na Internetu? Ideálně zahrnující různé typy reklamy, jako mediální, billboardová, tištěná a na druhé straně všechny typy reklamy na Internetu.

Abych se vyjádřila ještě přesněji, internetovou reklamu si mezi sebou porovnat umím, stačí mi nějaký průměrný náklad zahrnující tyhle typy, spíš se mi jedná právě o to srovnání s klasickou reklamou. Vůbec si třeba nedokážu představit, kolik stojí získat zákazníka přes reklamu v televizi. To vše bych ráda pro ČR i celosvětově. A taky by mě zajímalo, jaký je podíl internetové reklamy na všech nákladech za reklamu. Tak kolem jednoho procenta? Budu vděčná i za nějaké ty celkové veličiny.

Taky bych brala nějaké velké firmy, co se zabývají klasickou nebo klasickou i internetovou reklamou zároveň. Ne že bych si je nedokázala najít, ale když já nepoznám, které jsou ty známé a dobré.
Leo
Profil
Rekl bych, ze odpovedi na vetsinu otazek se budou hodne lisit podle toho, NA CO (na jaky produkt) ta reklama je. Leo
Petra
Profil
Já vím, je to hodně blbá otázka, potřebuju zkrátka nějaký průměr, resp. o souhrnné náklady. Je mi vlastně celkem jedno na jaký produkt to bude, jen nechci srovnávat jablka s hruškama :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0