« 1 2 »
Autor Zpráva
Juross
Profil *
No taky by mě mě zajímalo do jakých věkových skupin patří uživatelé tady na této diskuzi... možná by bylo zajímavé to zjistit??? ne???
WanTo
Profil
Čekal jsem, kdy se tu tohle téma objeví :) Student (15)
RPG
Profil
No to určitě bylo. Já se počítám k dnešní patnáctileté generaci. Ovšem, nejsem typickým představitelem této věkové skupiny...

WanTo
Také jsem to čekal. :-) Zvláště po této diskusi.
Juross
Profil *
No taky kvůli této diskusi jsem toto téma založil.. Mě je 17.. taky student.. myslím si že ne celá dnešní 15 -18ti letá generace je špatná...Jasne drogy jsou svinstvo, ale co je na tom jít se někam bavit. s kamarády... pokecat a něco přitom vypít?

Určitě to někdo bere jako odreagování... (třeba já)

Ale každého věc...
Juross
Profil *
Jo aby ste to nepochopili špatně, neberu drogy, :D odsuzuju to . . . jen říkám že celé mládí sedět doma není to pravé...
RPG
Profil
Juross
Chápu... Já zase nemyslel sem tam zajít na jedno, ale sedět každý den venku do jedné ráno a opíjet se co to dá, to taky není to pravé. :-)
Já jsem raději doma, sám... je mi tak lépe, než mezi lidmi.
simka00
Profil
přišel jsem, chci založit téma s názvem "kolik vám je?" a co nevidím? někdo mě předběhnul :)

jinak mi je 16
simka00
Profil
smazat prosím, odeslal jsem to dvakrát
RPG
Profil
simka00
Nevěřil bys, ale mě napadlo to samé. :-)
simka00
Profil
RPG
nevěřil bys, ale věřil bych ti :)
FantomX1
Profil
Len tak mimochodom ja mam 19 :), takze su tu aj ini ludia nez 15-18 a nad 25 ako vyplyva z predchadzajuceho clanku.
RPG
Profil
FantomX1
K tomu příspěvku se nehlásím... bylo to dočasné pominutí smyslů. :-)
Juross
Profil *
Určitě tady budou lidi ve věkové skupině 30+ myslím teda... Zaléží určitě na člověku jaký je... A co rád dělá... Takže tady z toho za chvili budou psychologické přesnášky? :D ne to fuiuj
RPG
Profil
Juross
Bojím se, že to tak dopadne, pokud sem dorazí typické osazenstvo této diskuse. :-)
habendorf
Profil
Radši se ani neptejte :o)
32
RPG
Profil
habendorf
Tak to pro tebe život teprve začíná, ne? :-)
SuE
Profil
věková skupina? hmm, řekněme ... vyšší :-)
Leo
Profil
habendorf

"Radši se ani neptejte :o) 32"

Tak to jsem o kousek lepsi - 41 :-) Leo
Juross
Profil
Nj to je jak můj tata... :-D ted je zajimave sledovat nazory v diskusi, kde jsou takove rozdily ne ??
simka00
Profil
když už jsme u toho věku...
umím si představit 30- nebo 40-letého programátora. ale dokážete si představit třeba 65-letého dědu (nechci se nikoho dotknout), jak píše složité programy? co budeme my dělat v takovém věku (jestli se ho dožijem)? :)

Juross
psychologie je IMHO zajímavá, klidně bych si o tom něco přečetl ;)
Leo
Profil
"ale dokážete si představit třeba 65-letého dědu"

To je relativni, kdyz je vam 15 tak si to nedokazete predstavit ve 30, ale ve 40 vam to ani neprijde. Leo
Chamurappi
Profil
To ten čas letí. Já to mám kousek ke kulatému číslu: 3798, samozřejmě s mírnou tolerancí.
thingwath
Profil
Oni totiž v Babylonu vedli matriku v nevalidním HTML a teď to z toho nejde dostat ;-)
halogan
Profil
Ja se drzim (jiz ne dlouho) na kulatych 15.
Kajman_
Profil *
ale dokážete si představit třeba 65-letého dědu

Mě jeden děda učil programovat... nevím přesný věk, ale myslím, že nebyl daleko :-) A bez jednoho za 40 let mi to snad bude taky tam myslet jako jemu.
J
Profil *
Někteří jsme začínali v době děrných pásek... A pevný disk 29 MB - to byla tehdy špička!
Leo
Profil
"Někteří jsme začínali v době děrných pásek..."

A data zadavali pres dalnopis :-) Leo
koudi
Profil
ale dokážete si představit třeba 65-letého dědu
někde sem čet, že produktivní věk programátora je do 35-40, pak už ztrácí schopnost učit se nové věci. Nevim do jaké míry je to pravda.
Jinak můj děda taky ještě nedávno programoval (jak se jmenoval ten program pod dosem? - PCfand?), ale pak už na to prostě neměl čas.

Jinak mě je 18.
Gekon
Profil
Juross
Neberte drogy.....
Nikdy nikomu neberte drogy:)))

Jo, drogy jsou svinstvo.... nepopírám, že trávu neberu jako tvrdou drogu, a sám jí celkem často konzumuju, ale jinak tvrdé drogy zavrhuju... Njn... jinak mě je 17:))

PS: Nemám rád lidi, co berou drogy....
např. celníky
J
Profil *
To koudi
"pak už ztrácí schopnost učit se nové věci" - POTVRZUJU :-(
Ale na druhé straně tyje ze svých dlouholetých zkušeností - "Aha, kdysi jsme tu už měli něco podobného, a řešili jsme to tehdy tak a tak"
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0